Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina huda stiska po nesreči

huda stiska po nesreči

V torek, 17.2.2015 sem imel nesrečo, in sicer me je na motorju zbil avto (on je bil kriv – ni me videl).
Poleg fizičnih poškodb, ki so zlomljena rebra, zlomljena in operirana desna noga (vstavili so mi kovinsko kost), zlomljen palec na desni roki (mavec), imam tudi zelo čudne občutke v glavi. Imel sem tudi pretres možganov, vendar ne vem, če je to temu razlog.

In sicer poleg nenehne hude vrtoglavice, imam tudi hudo depresijo in tesnobnost. In to sta zadevi, ki ju nikoli pred tem nisem imel.
Sicer imam tudi 2 majhna otroka in sem zaradi nesreče izgubil službo (imel sem za določen čas), kar bi lahko botrovalo mojim čustvom, vendar to ne bi smel biti glavni razlog, saj sem imel že prej kdaj težave v življenju, a sem jih vedno znal trezno premagati, brez hude tesnobe, sedaj pa ta stiska kar ne mine.

Je to vse le posledica preresa možganov in bo minilo, ali je še kaj drugega v igri?
Naj dodam še, da sem v nesrečo bil 20 minut brez zavesti in da sem prva dva dni komaj vedel zase, sem namreč haluciniral in bil popolnoma zmeden.

Spoštovani!

Nujno se pogovorite z zdravnikom, ki vas lahko napoti na pregled k psihiatru, ali vam sam predpiše kakšna zdravila. Pri vas se razvija potravmatksa stresna motnja zaradi izjemnega dogodka i vseh povezani zadev. V načelu pa bi potrebovali podporo psihologa, s katerim bi poskušali predelati dogodek in nastalo situacijo.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pregovor: "Eno jabolko na dan podi zdravnika stran."

New Report

Close