Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja INŠTRUKCIJE ZA OŠ v MB (5-15eur), IZDELAVA SEMINARSKIH, POMOČ PRI UČENJU OTROK Z ODLOČBAMI…

INŠTRUKCIJE ZA OŠ v MB (5-15eur), IZDELAVA SEMINARSKIH, POMOČ PRI UČENJU OTROK Z ODLOČBAMI…

Sem učiteljica razrednega pouka ( tudi mama 2 otrok), stara 30 let, a trenutno žal brez zaposlitve, z že kar nekaj izkušnjami S PODROČJA POUČEVANJA OTROK (nadomeščanja v OŠ). Nudim inštrukcije za OŠ. V primeru, da bi Vas moja storitev zanimala, mi lahko pišete na e-mail ( spodaj naveden), preko katerega vam bom tudi poslala vse reference (diplome, priporočila …), da boste 100%, da imam tovrstne izkušnje.

Preko Ajpesa bom registrirala dopolnilno dejavnost, da bom delo opravljala preko vrednotnic.
(po novem zakonu)! :).

Prva DVA OBISKA sta zastonj! Da se spoznamo in da vidite, če bo vaš otrok zadovoljen. 🙂

Cena bo določena za 45 minut in bo odvisna od predmeta, razreda in vsebino ( priprava na preizkus, seminarska, le tekoče utrjevanje, razlaga …)

npr: – matematika 3.razred = 5,00 eur / 45 minut
– matematika 7. razred = 5,00 eur / 45 minut ( sprotno utrjevanje)
– matematika 7. ali 3., 5., … razred = 10,00 eur/ 45 minut. če pridete zadnji trenutek tik pred preizkusom.
– seminarska ( literaturo morate priskrbeti vi) do 15 strani = 15,00 eur oziroma 1,00 eur na stran.

Za več vprašanj sem vam na voljo na e-mailu: [email protected]

New Report

Close