Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Test nosecnosti in mocan krc

Test nosecnosti in mocan krc

Lep pozdrav!

Stara sem 21 let in ze 4 leta redno jem tabletke YAZ, zadnje mesece pa sem jih jemala neredno (1-2/ teden sem pozabila). Vceraj me je zagrabil res mocan krc v spodnjem delu trebuha tako da sem od omotice padla po tleh (po tem sem takoj sla na blato) in obiskala dezurnega, kateri je naredil test nosecnosti (negativen) in test krvi ter urina. Postavil diagnozo: vnetje mehurja, dobila sem tudi antibiotike MakroBid. Ampak vseeno mi ni jasno, ker imam ze 2 tedna napete in bolece bradavicke ter napet trebuh… So simptomi lahko povezani ali gre za slucaj hormonskega neravnovesja in vnetja mehurja pac naenkrat?

Za pomoc iskreno hvala!

Vse je odvisno od tega, kdaj v ciklusu je bil narejen test. Lahko ga ponoviš v času, ko bi morala priti odtegnitvena krvavitev.

Bolece bradavicke in napihnjen trebuh nista znak oz nista povezana z vnetjem mehurja. Prej s hormonskim neravnovesjem. Kdaj pa moras dobiti menstruacijo, kdaj jo pricakujes in kdaj si imela zadnji nezasciten odnos?

New Report

Close