Forum.Over.Net

Starševski čvek

Niso vse punce iste, lol

Default avatar

večni samec

kaj ti sploh bo baba?
Default avatar

DXY

Feminizirani naivnezi si v svojo silni neizkusenosti, nevednosti in nerazgledanosti seveda ne zmorejo niti zamisliti kaj vse se na tem svetu dogaja. Imeli so eno ali dve. Pa se te po letu dni figurativnega lezenja v rit, kesiranja, servilnosti in osebne blamaze. Logicno, da se jim zdijo napisani scenariji 1 in 1000000 znanstvena fantastika. Kot pravi feminizirani pickezi pa seveda hitro obsojajo le eno stran, moske. Pa ceprav so zenske praviloma tiste, ki na ta nacin izsiljujejo, redko moski. Ampak tako to je v feminiziranem svetu v katerem je moski dezurni krivec za vse, o zenskah pa se sme le najlepse govoriti. To, ali pa so “mocne zenske” uboge zrtve. Moski pa zrtev seveda nikoli ne more biti. Je ne bedak, ki se je pustil nategniti. Imbecili. Pickezi ne bi nikoli v zivljenju podobno rekli zenski.

Primerov, ko moski ne kriv ne duzan nastrada, je se pa se. Vsak kolikor toliko izkusen moski se je ze srecal s situacijami kjer bi ob malenkost manj ugodnem razpletu lahko nastradal, ce ze ni. Pa ne rabi biti porocen poslovnez, da ga zenska tako ali drugace izsiljuje. Ampak, kot receno, kaj bi naivni bebcki vedeli. Tega niso slisali na CNN produkciji. Zato vedo le to, da je vedno za vse kriv moski. Ker to pa so slisali. Potem se pa cudijo, da jim recem, da so indoktrinirani papagaji, lol. Saj vsak dan dobijo dnevno dozo tovrstne propagande. Zgodbe o mladi mami, ki novorojenca spece v pecici seveda ne bodo slisali na TV propagandi. Tam pokazejo le kaksnega Fritzla.

Vseeno pa je odstotek osvescenih, informiranih ljudi, ki se zaveda kaj vse se dogaja, v strmem porastu. In med temi jih gre iz dneva v dan vse vec med MGTOW. Nismo vsi papagaji z mozgoni na off. Ne glede na to koliko si naivnezi zatiskate oci, statistika ze jasno govori, da se dinamika med spoloma vsepovsod spreminja. Tudi na delovnem mestu. Moski, ki se zavedajo kaj vse zaeno obtozbe znajo pasti, si vec sploh ne drznejo imeti 1:1 srecanja z zensko brez, da bi bila prisotna se tretja oseba. To je marsikje ze nekaj casa redna praksa tudi v zdravstvu. Cim je pregled priblizno intimne narave. Zgodb, kjer so na konce zenske same priznale, da so nekoga po kriven obtozile, je ze malo morje. Moski pa v zapor, samomori, zguba sluzbe, stipendije, kariere, unicena zivljenja. Marsikatera je to storila iz gole objestnosti ali iskanja pozornosti. Potrebe pa malo drame v svojem zivljenju. Vcasih gre za zeljo po mascevanju. V zelji moskega prizadeti. Dogaja se tako v vseh sferah zivljenja. V sluzbi, doma, med zakonci, kjerkoli.

Zenska laho tipa v sluzbi peca, se mu nastavlja, ... in je razocarana, ce se ne odzove. Potem pa iz jeze, mascevanja, izvede kak manever, da tip na izgled slabo izpade, ga obtozi, morda le razsiri govorice. In ze ni dalec sesutje sveta. Zenski, ki matjazkotu hoce uniciti kariero v danasnjem svetu to za malo salo naredi. Ta bebec pa se tu obnasa kot navadi imbicil. V ZDA vse vec moskih brez pravih mainstream politicnih zascitnikov zgubljajo interes za to, da bi prevzeli razne pomembne funkcije. Ker vedo, da se bo takoj zacel trud koga vse prepricati, da ga cesa pred 30 leti obtozi. Brez vsakih dokazov. Brez vsakih pric. Brez nic. A mislite, da to ne bo v kratkem prislo k vam??

Zenska moza od katerega se zeli lociti in mu odtujiti male otroke zlahka po krivem obtozi spolnega nadlegovanja otrok. Morda iz gole mascevalnosti. Obtozi ga nasilnistva, pokaze modrice in ze bo prespal v arestu. Na YouTube-u imate se pa se posnetkov na security kamerah, kjer se zensk s kladivi in podobnim mlatijo po celem telesu, da bodo ja imele boljse argumente za mozevo nasilnistvo. Marsikje to postaja ze prava industrija. Nevladne organizacije svezim imigrantkam ze prav svetujejo kaj narediti, da hocejo ostati v drzavi, ceprav bi se moz rad locil. Slisijo idejo, da vse kar je treba je nasilni moz. Dovolj je obtozba. Modrice so zgolj cesnja na vrhu torte. Za malo salo si jih sproducira. Sele s tem, ko je vse vec skritih kamer, zadeve prihajajo ven. Vse bolj na dan prihaja resnica, da so zenske lahko se kako tudi fizicno nasilne. Dve tretjini FIZICNEGA nasilja v gospodinjstvu storijo zenske. Indoktrinirane ovce pa mislijo, da so moski glavni agresivci, Zenska “znori”, ko ji tip npr. pove, da bi prekinil. Ga zacne se fizicno napadati. Ta se ji poskusa umakniti, jo potisne stran in ze ima decva argument, da gre za nasilneza. In ni dalec noc v zaporu. Kaj dalec, skoraj garantirana je.

Tako je to, ko se cela druzba obnasa kot feminizirani pizdeki kot je matjazko in marko. Ko je lahko le moski tisti, ki je za vse odgovoren. Pa bi lahko prej mislil s kom ima opravka, a ne, lol.
Seveda, lahko glavo potisnes v pesek in reces, to se mene ne tice, mani se nic tage ne more zgoditi, ker sem tako oh in sploh. You think? Haha. Ali pa si reces, jaz sem muskarcina, bom pac zivel kot uradni pedofil, ce se zenski sprdne da mu za kaj takega obtozi. Saj ste celo v Sloveniji imeli primer takega na TV. Mislite da je edini? Hahaha. E ko voli nek izvoli. Ko das enemu spolu moc, da drugega zjebe, ce le hoce, in s tem celo pridobi koristi, se bo to tudi dogajalo. Vec in vec. Si predstavljate locitev od neke forumske “Feministke”? Bog se usmile njenega tipa, lol.
Default avatar

Ločujejo se ženske

V večini primerov, sprožijo ločitvene postopke ženske in ne moški!
Default avatar

Ohjej

matjazko je napisal/a:
In se najde tudi normalen moski pogled na medsebojne odnose, sem si odahnila, da le ni optimisticen pogled zaman ...
Moznosti izogniti se ' scenarijem' laznivega obtozevanja je še pa še ...zacne se ze samo s tem, da se s takimi ne zapleta, a kaj ko jih zanalasc prav slednje poželite ... No? Kako lahko potem sploh trdis, da je osebica vse prej kot fajn kot je bila pred intimnostjo?
Opcija ' precvikanja kablov' je pa sploh idealna rwsitev za tako izkusene kalibte kot ste pišoči - zakaj se je ne poslužite?

Poleg kondomov, še bolje pa sploh priporočena: vzdrznost, ki vas bo odresila vsakrsnih tezav in nadlig, dvomiv - no, tako ali tako pa dan celibsta ni vec dalec, ne?

Pozdrav vsem 'zdravim' moskim 😋
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Ohjej je napisal/a:
Tudi moznosti izogibanja nasilja nad zenskami je vec kod dovolj. Izogibajte se alkoholikov in drugih patoloskih kategorij. Tudi moznosti za izogibanje pedofiliji je dovolj. Izogibajte se sol, cerkva, sploh sportnih dejavnosti, ipd. Tudi moznosti za izogibanje posilstvu in tudi milejsim oblikam nadlegovanja je dovolj... preprosto se oblacite manj izzivalno, ali pa posnemajte vzhodne "sosede" in si navlecite burko.

Mislim, da vidis, kam to vodi. Ne, to ni pravi nacin resevanja zapletov. Preventiva je seveda pomemben del. Ne trdim da ni. Problem je, ker je zakonodaja (kakor je lepo zapisala grda resnica poprej) precej enostransko zastavljena in kar je se huje, so scenariji "What if...?" povsem enostranski.

Razmerje zrtev druzinskega nasilja je, da je od devetih zrtev 4 zenske in 5 moskih. Ampak o tem se ne govori. Ni varnih his za moske, itd. Morda varne hise niti niso pravi nacin, toda ni potrebno biti ravno genij, da clovek vidi vzrocno posledicno povezavo, da je od petih zrtev samomora 1 zenska in 4 moski. Pomenljivo, mar ne? Na kupe znanstvenih studij, ampak pred ocitnim si pa vsi zatiskajo oci.

Ni vse zgolj v fuku in alimentih. Srz problema je, da se o tezavah moskih ne govori. Tezav se ne sanira in ni nacrtov za izboljsanje kakovosti zivljenja moskih.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

P.S.: Da ne bo prevec ugibanj, ce sem bil predolg, itd. Odgovor "Ohjej" je v smeri: "Lahko se tudi ubijete, ce ne znate nadzorovati svoje moskosti." Kar zelo veliko moskih stori. Tudi v Sloveniji.
________________________________________________________________________________________________________
Default avatar

Marko

Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
Res nime veze s spolom. Poglej, ona mu lahko grozi z izdajo, on lahko njej zagrozi, da je bo ubil recimo. Ko se gre mimo zakona, se dogaja marsikaj in brez pomena je polemizirat, kdo profitira. Ampak, če že, tisti, ki je bolj pokvarjen.
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Replika

Od kod ti te cifre o razmerju družinskega nasilja?
Sem prebrala vsaj dvajset različnih raziskav, pa cifre variirajo od 1 od 5 za ženske do 1 od 9 za moške, večinoma pa okoli ene tretjine, najbolj senzacionalistični so šli do 40%. Ti pa kar krepko čez polovico?
Če gremo pa gledat umore, je razmerje 2 proti 8, enako govori tudi statistika težjih poškodb (izbiti zobje, zlomljena rebra in čeljusti, počene lobanje itd. ) Me zanima tvoj vir.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Marko je napisal/a:
Saj ves, da je tvoj odgovor potrdil mojo domnevo. Ce ne uvidis, ti lahko tudi razlozim. Statisticno je med zenskami verjetnost, da bodo ubite verjetnost bistveno manjsa. Med tistimi, ki so bile ubite pa so storilci v velikanski vecini bili z zrtvijo v intimnem razmerju. Got the picture?
Default avatar

DXY

Marko je napisal/a:
Ne, butalec, profitira tisti, ki ga okolje vsestransko sciti, njegovo pokvarjeno obnasanje pa celo nagradi.

Zenski se lahko obrne na sto nekih institucij. Vse ji bodo stopile v bran, vsestransko pomagale, cela druzba ji bo pripravljena priskociti na pomoc. Slisala bo podrilne besede. Dobila varno prebezalisce, pravno zascito, socijalno zascito. Avtomaticno sejo smatra za zrtev. Dovolj je njena beseda.

Moski pa bo v oceh druzbe in njenih institucij zasmejen luzer, ki si je za vse sam kriv in lahko magari crkne. V oceh javnosti bo kriz ze, ce bo obtozen. Nedolznost bo moral na lastno pest dokazovati.
Default avatar

Grda resnica

To nasilje nad moškim s strani ženske to men ni jasno. A govorimo o fizičnem.?
Ženska moskega težko premlati, moški zensko enostavno ker je fizično močnejši. Pa varna hiša za moške ker jih ženske pretepajo.? Sori ampak to mi res ni jasno no.. Kako ga lahko pretepe
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Replika je napisal/a:
Pardon, imas prav. Narobe sem preracunal ulomke. Ca. 5 zensk od 9-ih in ca. 4 moski od 9-ih. Podatki so iz National Coalition Against Domestic Violence.
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Morda se podvprasanje: se ti ne zdi, da ne bi bilo slabo, da bi za moskega obstajala se kaksna moznost znotraj "druzbeno sprejemljivega" in ne zgolj skrajnosti: poziranje sranja, samomor in umor?
Default avatar

DXY

Grda resnica je napisal/a:
Zakaj bi ga morala premlatiti? Ze par zensk me je v svoji histeriji fizicno napadlo? Ena ni imela niti 50% moje kilaze. In? Lahko te opraska, te talo ali drugace poskuduje. Lahko zlomi/razbije/unice kar ji je pri roki. Tudi na tebi. Vecina moskega “nasilja” je bore malo vec od ciste samoobrambe. Ze mocan prijem zapestja pusti modrice. In ze bos ob dobro natvezeni pravljici ti tisti, ki bo romal v zapor. Bog ne daj, da se po nesreci sama kako zlozi, zaleti ali poskuduje. Spet bo moski kriv. Zenska te lahko poskusa okrasti. Ji poskusis prepreciti in ze si na istem, veliki nasilnez.

Zenska bo avtomaticno boga zrtev. Moski pa po defaultu nasilnez.

Ravno zato mi vec na kraj pameti ne pade zenske zapustiti v zivo, na 4 oci. Cim prej jo na lep nacin spokati iz hise. To so najbolj nevarni trenutki. Nobene diskusijo. Ce pride do drame shranjuj screenshots, ne odgovarjaj na telefon in izogibanje v velikem loku.

Realnost zenskega nasilja je vecini prikrita zgolj zato, ker CNN propaganda oglasuje vse drugo.
Default avatar

DXY

DXY je napisal/a:
Vecina ljudi brez vsakih izkusenj borbe se sploh ne zaveda koliko poskodb je posledica vsega drugega kot nekega namenskega udarca ali kaj ze. Ljudje se zaletijo, odbijejo nekam, udarijo ob predmet, poskodujejo ob poskusu zamaha, brce, udarca. Tu so razni zvini, nategi, ... Med vsem tem pride do podplut, prask, ogrebotin, krvavitev, ... Dovolj, da ze po nesreci s strani tapnes ocala na kakem nosu oa se ulije kri. Ta pride sem in tja in ze lahko zgleda kot, da je nekdo prasca zaklal.
Zenske sploh rade izzivajo, testirajo koliko te lahko jebejo v glavo. Pa jo pokni, ce si upas preveriti kako zadeve naprej zgledajo.
Sploh pa je vse to ponavadi v kontekstu kaksnega histericnega tuljenja. Da ja celo selo ve. In, seveda, zrtev ze zenska, moski pa agresivec.
Default avatar

Grda resnica

DXY je napisal/a:
Ne poznam nobene fizično nasilne ženske in se nisem spoznala take. Vidla in spoznala sem pa kar nekaj moških ki znajo biti zelo nasilni -pa ne do žensk ampak do drugih moskih
Se vedno sem prepričana da je več fizičnega nasilja moskih nad zensko kot obratno.. Eni moski pretepajo svoje zenske in to ponavadi taki za katere ne bi mislil .
Default avatar

Marko

DXY je napisal/a:
Ok, saj nam je vsem jasno, kaj vse se dogaja v odnosih različnih ljudi. Ampak taka stvar se ti zgodi enkrat in te mora spametovat. Če ne, se ti pač dogaja.
Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
Default avatar

Desiderius_da_Pietri

Spet polno govora o zenskah. Pomenljivo. Med belci je razmerje 6 samomorov na en umor. povprečen samomorilec je belec, star 40 - 44 let, oče in moz. Samomorov je bilo dvakrat več pri tistih, ki so imeli tezave v zakonu. Samomor je med ducat najpogostejših vzrokov smrti.

Pri zenskah ni korelacije med statusom in zakonskimi tezavami in samomorom. Še enkrat bom povzel odgovor zgoraj: „Moški naj se sterilizira... (moj dodatek) ali pač preventivno ubije, če ne shendla problemov.“
Default avatar

LEGENDA MONA

Vse so babnice iste. V povprečju imajo ženske več maščobe kot moški, medtem ko imajo moški več mišične mase. Ženske same ne morejo preživet, zato izbirajo glupake z največjimi resursi da ga izčrpajo, če naftno nahajališče vsahne, si brez slabe vesti poiščejo novo, lahko izrabljajo tudi več različnih hkrati za zadovoljevanje različnih potreb. Če mimo pride premožnejši starega šutnejo. Briga njih kaj si za njo storil v preteklosti, pomembno je samo kaj nudiš sedaj. Ženska narava je taka, da misli da ji to kar pripada. Solipsizem, hipergamija, briffaultov zakon. Ja to so ženskurine.
Default avatar

Marko

Naravna selekcija, kaj češ. Noben zakon tega ne more preprečit. No, kakšen bi se že našel, a bi morali iti v ekstreme. :)