Najdi forum

Keramičar – iščem

Nujno iščem keramičarja. Za položit imam cca 70m2 keramike. Prosim za ponudbe z in brez materiala. Prosim res samo resni.

Lahko pošljete na mail [email protected]

Pozdravljen

Nam je polagal Miha iz Ljubljane, njegovo telefonsko smo našli na tem forumu. Smo zelo zadovoljni.

Lp

Lokacija?

POZDRAVLJENI!

kot novo pečeni sp keramičar,z 10 letnimi izkušnjami pri raznih delodajalcih vam nudim kvalitetno in natančno polaganje keramike ali kamna po normalnih cenah ( kopalnice 15 E m2… polaganje podnov-tlakov pa 12 E m2 …poceni dobava veznega materjala in pa možna tudi dobava keramike in kopalniške opreme. vsakega dela sem vesel in ga z veseljem sprejmem in opravim,vsak projekt ki pa ga zastavim se pa potrudim kot bi delal zase…dodam račun brez davka (nisem davčni zavezanec) in pa 2 leti garancije na polaganje.Imam tudi veliko poslikanih referenc in vam lahko pošjem fotografije izdelkov ki sem jih naredil. če kogarkoli karkoli zanima me lahko pokliče na spodaj napisano telefonsko številko,več pa ko se slišimo…

tel: 070212100

LP andrej pretner

Ko sem jaz iskal sem ga našla na www.vsezakoplanico.net Priporočam

lep pozdrav
Petra M

Pozdravljeni!

Po zelo konkurenčnih cenah nudimo :

polaganje keramike,
polaganje laminata,
slikopleskarstvo,
hišna popravila,
izdelavo inmontažo kuhinj,

Vse po zelo,zelo ugodnih cena.

Pokličite in se prepričajte .Povejte, da ste oglas videli na medovernetu in si zagotovite še dodaten popust

031-760-490
[email protected]

Priporočam keramičarja Lovše damjana okolica Šentjakoba lj. res natančen že meji na picajzla ma pa svojo ceno….

Lokacija je Ljubljana, Vsaj mi smo iz Ljubljane. Kako pa on dela pa ne vem, bo treba vprašat. Ni bil sicer najcenejši, si je pa vzel čas za vsak detail in je narejeno kot je treba, kar nam je bilo pomembnejše kot pa nekaj privarčevanih evrov.

Njegova Tel. št. 031/574-048, Miha

Priporočam dobrega in cenovno ugodnega keramičarja pokličite 070730826,Lp

potrebujete prenovo kuhinje,koplanice…
ugoden ,kvaliteten in res super keramicar mi smo bili z delom zelo zadovoljni …Cena je bila ugodna 12 eur/m2

lahko posredujem pri tel.ce koga zanima naj poklice ne bo mu zal…

tel ivan 041920803
051265474

Od kod pa je?

Priporocam keramicarja v Ljubljani,dober in ugoden 10 eur m2,kontakt 070730826

Realna cena za polaganje ploščic v kopalnici je 6 eurov po kvadratnem metru.Toliko sem plačal tudi jaz.Narejeno v nulo.Lp

Moj komentar za zadnje dva je samo ha,ha,ha !

Priporocam dobrega,odgovornega in ugodnega keramicarja 070730826

New Report

Close