Najdi forum

Mene pa zanima, koliko stane ura mizarja (na fuš) za montažo 5m spodnjega dela in 3 zgornje omarice. Vodo in elektriko bom priklopil sam.. In koliko ur je potrebno, da sestaviš kuhinjo ( pult je že odrezan).
Sem pa iz Domžal.Elmenti so že sestavljeni.

Tisto na fuš bom izpustil. Resni mojstri delajo z računom.
Kaj pa boš naredil, če omarica pade na tla ali pa tebi na glavo…koga boš prijavil če ne boš imel računa?

Od 250 – 600€ pa je cena montaže kuhinje za komplet. Vgradnja korita, električne plošče, montaža omaric….pač odvisno od kuhinje. Smo pa že montirali tudi kuhinjo tudi za 1850€. je bila pa res nekaj posebnega.

Mater…… pa koliko je ura mizarja??

Za uro mizarja ne vem. Svojega monterja pa plačujem 45€ bruto na uro. Je pa vreden toliko, da bi lahko zaslužil še več. Čisto nič si ne bi mogel pomagat s šlampastim monterjem za 20€ – potem pa kupit novo, kar je kaj poškodoval.
Montirava pa pretežno nemške, italijanske in pa kuhinje švicarskih proizvajalcev. Marmor, steklo, inox, medenina, titan…..

tu ne gre od ure.
to je od projekta!
al pa 10% kuhinje!!!
(ko so bili še sit,so imeli nekateri 5-6 tisoč sit/h)
lp,A

Pa ce je stara kuhinja?

cveto, da bi se ti besede pozlatile. Zlasti tisto o 10%.
Tista čudesa, ki jih montirava so od 17 000,00€ naprej. Je pa zanimivo, da so pa ti, ki jih kupijo po drugi strani takšni škrtuhi, da nama še kozarca vode na ponudijo.
Ampak, ok, z doseženimi cenami (pogodba) sem zadovoljen in ni, da bi se pritoževal. Tisto oranžado imava pa s seboj.

ja,ti verjamem,kako je s temi tiči!
taki najbolj komplicirajo!
jaz se jih kar malo ognem!!!
no ja,oranžada,,,, na zdravje!
lp,A

Oranžada je tista steklenička, pogosteje pa piksna, ki ima rdečo ali zeleno nalepko ali tisk (tudi druge barve pridejo v poštev) in rumenkasto vsebino z mehurčki.
cveto….na zdravje 🙂 !

HAHAHAHAHAH
to je pa že bolje
lep dan Vam želim
lp,A

V grobem lahko rečemo, da mizarji računajo med 10 in 65 €/h, glede na tole analizo cen za mizarske storitve: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/mizar/mizarstvo-cenik-trendi-ideje-in-preverjeni-mizarji/

New Report

Close