Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Montaža mavčnih plošč,slikopleskarstvo,keramika…….

Montaža mavčnih plošč,slikopleskarstvo,keramika…….

Zdravo,če želite dobro narejeno delo in natančno za izvajanje sledečih del sem pravi naslov za vas.
-MONTAŽA MAVČNIH PLOŠČ(KNAUF-GIPS PLOŠČE-)
(predelne stene,mansarde,napušči,elipse,bazenčki,okrogline itd…….) cena za kvadratni meter je zelo,zelo ugodna.Izvedba je zelo natancna in profesijonalna in vse tako kot mora biti.
-SLIKOPLESKARSTVO(KITANJE,BELJENJE,BRUŠENJE…….)
-KERAMIKA(OBNOVA KOPALNIC,ter po vaši želji)

Vse to po zelo ugodnih-nizkih cenah,pokličite na moj gsm 068135350 in se prepričajte,kvaliteta in nizke cena zagotovljena,hvala v naprej ter lep dan.

A mi povete ime vaše firme,ali delate na črno.A ste šalabajzer Silvek mogoče?

toliko za info lp.

Silvester,ne seri ga no in ne menjavaj številk,itak vsi vedo,da si ritopikać in da o knaufu nimaš pojma.GENIUS JE SILVESTER,ČE KDO TEGA NE VE.

Partizan tišina v kot lajatti še plošče od daleč nisi videl hahaa,jst mam svojo stevilko in se ne skrivam kot ti papak usran,ritopik ti je mama zato si pa tko prtisnjen pa grozn v glavo…….al ti še enkrat citiram tvojo izjavo stoletja………SILVESTER IMA RAD PUNCE IN JE TOPLOVODAR HAHAHA……..BEDAK NA KUBIK SI………..

Partizano,lepo da si napisal,kaj in kdo je Silvester,da opozoriš poštene državljane,da ne nasedajo temu ritopikaču šalabajzerju.PA TO NI MOGOČE,TI SI CAR!

aha te partizano spolno unega ane hahah bebca—partizano=melita876 hahah cepec

ZAGRAS storitve,Bogdan Stefanic s.p, gsm: 040323895.
Pleskanje stanovanja z belo barvo 60 do 80 m2/tloris samo 400€. V ceno je vsteto delo in materijal.

Iščem izvajalca za montažo knaufa ,in sicer gre za mansardo komplet stropi in stene vse v knaufu,,,,
Delalo bi se in sicer po fazah ,konstrukcija,elektirka,voda ,centralna itd,,,več po telefonu….
Moj kontakt 041 327 368….. Boštjan
Hvala za ugodne izvajalce

New Report

Close