Najdi forum

Lep pozdrav,
zanima me ali je kdo kupoval v tej trgovini postelje ali pa pohištvo iz masivnega lesa? Kako se kaj obnese in ali je kvalitetno?
lp

Zelo pozen odgovor, pa bom vseeno napisala, da imam njihovo posteljo, iz masivnega hrasta, izvenstandardnih dimenzij (dolga 210 cm). Izdelano zelo lepo, tudi zelo kvalitetno. Rada bi kupila še več pohištva pri njih.

V kolikor se odločate za nakup in storitve v tem podjetju vam NE PRIPOROČAM. Na začetku so zelo prijazni. Na predračunu, da je dobavni rok do 6 tednov. Tudi že dobre 4 tedne po roku, pohištva še kar ni. Potem pa se začne, ne javljanje na telefone in maile.

V glavnem GROZNA izkušnja in z njihove strani nekorekten odnos.

Še mojih 5 centov. S tem podjetjem ne bi sodeloval VEČ NIKOLI!
Podobno kot je napisan prejšnji odgovor.

Naročil sem masivno posteljo, 70% avansa(češ zaradi materiala). Sprva zelo prijazni in na voljo. Kasneje po dostavnem roku napisanem v pogodbi(dobavni rok je bil 8 tednov, zamujali so 70dni se mi niso javljali na telefon, maile, ob klicih včasih celo zavrnili klic. Ob vztrajnem klicanju se oglasi gospa(verjetno žena, saj gre za družinsko podjetje), ki se opravičuje in trdi, da postelja bo in bo, da imajo probleme ker jim odklapljajo elektrika saj širijo in gradijo obrat. Sporoči, da pokliče nazaj in nikoli ne pokliče. Mož trdi, da ima mizarje na bolniški odsotnosti, da ne dobi pravih in češ saj 2 meseca preko dobavnega roka ja ni nič takega. Šele ko sem poslal dopis da izpolnijo pogodbo v treh delovnih dneh in da jih bom prijavil ter pravno preganjal me nemudoma pokličejo in se zmigajo, po 70 dneh posteljo dostavijo.

TOTALNO NERESNI, delajo se norca iz tvojega denarja in povrh nesramni. Strogo odsvetujem, ni vredno živcev. Vmes sva s punco 2 meseca spala na jogiju na tleh.

Lp

tvoja izkušnja zveni kot da bi samega sebe poslušal opisovati moje probleme s podjetjem… totalno neresni so

Objava čaka odobritev

New Report

Close