Najdi forum

3MBA – PVC okna

Razmišljamo o zamenjavi oken. Ima kdo kakšne izkušnje s firmo 3MBA?

Prvič slišim, razen to kar je na internetu

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Je pa res, da imajo schueco profile in isolar stekla, če je to res, kar piše na njihovi strani

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Podjetje 3MBA proizvaja okna iz schuco profilov res , da so malo dražji so pa zato najkvalitetnejši kar se jih da dobit na slovenskem tržišču. Meni so montirali njihova okna in moram povedat da sem z montažo zadovoljna cena pa tudi ni pretirana.Skratka same pohvale pa dobavni rok je tudi dokaj kratek.

Z firmo 3MBA (direktor BRUNO OBERŽAN) smo totalno razočarani. Vgradili so nam ena navadna “jajca” cena okoli 700 EUR. O kakem servisiranju še niso slišali, če pa so že (slučajno) prišli po večmesečnem čakanju in ničkolikih prošnjah, so pa naredili NIČ. Primorani smo bili njihovo novo okno zamenjati z drugim (garancije ne upoštevajo), seveda, ne od firme 3MBA. Čimdlje od takih ignorantov. L.p. vsem.

Mi smo imeli MBA (Andrej Oberžan) prav tako zelo zadoMislim, da je to ista firma.voljni.

lp

Firma GRADEX !( 041 870 330)

Ugodno in kvalitetno
Nemski profil REHAU

Res,v nulo so!!!!
Zadovoljan 100%

lp

Iz Pobrežja…aroganten človek. nam so okna vgradili in zgoraj prostor za rulete naredili tako poševno da se je takoj ko si stopil v prostor opazilo. in njegov komentar…..
… gospa, saj tu boste imeli zavese in karniso…

Ja, vendar jaz vem da je narejeno nikakvo. In za svoj denar zahtevam da je narejeno ok.

Ne priporočam, moje mnenje pač.

pozdrav vsem.

meni so montirali okna v lanskem letu..imel sem predračune od vseh “velikanov” in moram priznat, da mi je g. Oberžan mlajši naredil zelo dober predračun.

Delali so res 2 dni, hiša je 3 nadstropna. ni mi bilo žal, sem zelo zadovoljen, sem jih tudi priporočal svaku.

sam sem tudi iz gradbene stroke, tako da dvomim, da bi oni naredili poševno odprtino za roleto – kaj pa sam strop v starem bloku? komentar podjetja, ali komentar kakšnega monterja? :)) vglavnem, mi smo zadovoljni, urejeno vse tako kot je bilo dogovorjeno..

PRIPOROČAM lp, Jože

zdaj so v elektrokovini, nam so montirali lani okobra, cena je bila vredu, dobavni rok tudi soliden, pa še počistli so za sabo, tako da smo bili zadovoljni

božo
tudi pri nas so montirali lani decembra 18 oken v dveh etažah , pa smo imeli še kompletno zidarsko obdelavo , pa so trije bili v dveh dneh gotovi , tudi pri nas so počistili v nulo , montaža dobra , cena pa glede na ostale skoraj 10 procentov nižja . smo zelo zadovoljni .

ne priporočam nobenemu niti slučajno. Mami so pred dvema letoma montirali okna, zelo površno, potem je bilo kup reklamacij, ko pa jih je hotela uveljavljati, g. Matic Oberžan sploh ni več dvignil telefona, tako da sem klical jaz, ker ni poznal moje številke. Šlo je tako daleč, da mu je mama poslala priporočeno pismo, v katerem mu je najavila inšpekcijo, če ne bo rešil reklamacije.

Skratka: VAM MOČNO ODSVETUJEM !!!!!

Sej ljudje ne vem kaj mislite da kupujete.Kdor je to kupu ta okna profil alphacam se je do dobro zasral.To je zelo slab italijanski profil.Preden kupujete okna mal poglejte kaj kupujete.

lp

Pa naučite se uporabljati bizi

http://www.bizi.si/3MBA-D-O-O/

no gospodič marko 2011 naštej mi prosim slabosti alphacan profila in pa povej kdo je sploh omenjal sledeči profil?
In toliko o poznavanju profilov….Alphacan je francoski profil katerega za naš trg proizvajajo italijani.

Če ne znaš drugega kot pljuvati po tujih profilih se prosim niti ne oglašaj.

Lp

Miran

je že kdo slišal kako se rešujejo reklamacije? V PISNI OBLIKI s predložitvijo računa!

Pvc / alu / les okna, zasteklitve balkonov, vhodna vrata, garažna vrata…

Miran Paulič s.p.
Preglov trg 11
1000 Ljubljana
M: 041 215 410
F: 01 540 65 94
E: miran-paulic.si

Pri nas je MBA zasteklil balkon. Smo zelo zadovoljni, ugodna cena, kratek dobavni rok, uveljavljanje garancije s servisom tudi ni nobena težava, naredili so ga že v nekaj dneh od našega klica, pa smo iz čisto drugega konca Slovenije. Lp

Objava čaka odobritev

New Report

Close