Najdi forum

ajm okna in vrata

Odločamo se za nakup oken in zaenkrat nam še najbolj ugaja ponudba podjetja AJM. Kakšne so vaše izkušnje z njimi? kakšna je kvaliteta oken? Skratka, čim več izkušenj, da se bomo lažje odločili. Hvala! LP

Živjo!!

Imam njihiva okna in vrata že tri leta. Menjali so mi jih staro za novo. Tudi jaz sem imel več predračunov , na koncu sem se odločil za njih in mi ni žal.
Za vse kar sem z njimi zmenil (od meritev oken na domu, pričetkom del ) so se terminov držali. Res so pravi profesionalci. Z okni nimam nobenih problemov, razen eno steklo so mi menjali ker je bilo po mojem malo omazano oz. imelo je eno packo na sredini. To sem pol uveljavil v okviru garancije. Splača se tudi kupit njihov komplet za čiščenje in vzdrževanje oken ( v tem kompletu je krpica, spraj za okovje, maža za gumice, čistilo za plastiko). Pa še na subvencijo ne pozabi, naj ti izstavijo originalen račun.

Pobič, hvala za odgovor! Mislim, da se bomo res odločili kar za njih. Za tole subvencijo se bomo pa tudi pozanimali. Hvala še enkrat! LP

Mi smo se odlocali med njimi in Haas dom okni, pa smo se odlocili za Haas. So bili cenejsi in to je pretehtalo pri odlocitvi. Drugace pa so obojni strokovnjaki in zelo korektni.

Ja mi pa nismo zadovoljni z montažo AJM, saj so totalno neprofesionalni, nimajo ustreznega orodja – osnovne žage za kovino oz. alum,….Res malo čudni tiči za tako firmo. …..lp klarčka

Haas je dražji, glede na to kaj AJM nudi (tesnila….). Pri montaži je pa odvisno kdo dela in zato ne moreš blatit cele firme. Saj poznam ene ki so res loleki, ampak to ne pomeni, da so vsi. Kaj pa Interles, ki ti pusti pravo razdejanje, pa potem potrebuješ še zidarja, da ti za njimi popravlja…. Ne vem. Jaz bi imela AJM. Pa še bela okna ne bodo porumenela. Imitacija lesa je pa tud OK. Priporočam pa še aluminijaste rolete! Super zadeva!! Obilo zadovoljnih dni. Prihranek na enegiji… Če želiš ti priporočam zastopnika z super montažo! Aja odvisno s katerega konca si. (Štajerska?) Dajo pa ti itak originalen račun!!!!

AJM se res lepo predstavi in njihove predstavitve so OK, vendar ko imaš stvar narejeno in podrobneje pogledaš, takrat šele ugotoviš, da so rešitve tehnično totalno zanič. Najboljši primer za to je ravno potopni prag pri harmonika vratih, ki nikakor ne opravlja svoje funkcije, če je vgrajan pod harmonika vrata, ki ločujejo stanovanjski prostor od zunanjosti (terase). Prag je aluminijast profil in tako predstavlja odličen toplotni most. Ko je zunaj blizu ničle, se na pragu od znotraj nabira kondenz in vse okrog je mokro, da ne govorim, kako deluje ‘hladilni’ radiator. Pa tudi tesnenje, ki je sicer izvedeno s trojnimi tesnili je tukaj zgolj z enim tesnilom, okvirji harmonika vrat pa so odspodaj enostavno odrezani. Da se vrata lahko sploh odpirajo in zapirajo pa je rešitev nasploh genialna: enostavno odbrusijo en kos okvirja, tako da lahko skozi to odprtino v okvirju potem opazujete naravo kar ‘skozi okvir’. No ja, da malo piha skozi to luknjo pa je menda kar normalno.
Zato svetujem: DALEČ STRAN OD AJM-ja, saj je ob vsem tem odnos do strank ko gre za reklamacije katastrofalen.

mi smo zadovoljni. njihovo imamo vse, okna, vhodna vrata, žaluzije.

Če koga zanima priskrbim ugodnega in zelo kvalitetnega ponudnika pvc oken in vrat.

Pišite mi na: [email protected]

Zelo Kvalitetna pvc,alu,alules okna.Za vecinfo [email protected]

AJM,

je firma, kot se šika. kvaliteta dobra, organizacija dobra in vtis z odnosi v sami firmi izvrsten.

Imam AJM okna, montaža katastrofalna, okna še nekako, odnos za bruhat!

Ajm okna super vendar montaža in odnos do strank katastrofa!!! Samo zaradi odnosa monterja (na obali govorim) nikoli več AJM. Pa to niso samo moje nizkušnje na obali. Take izkušnje s tem monterjem so imeli vsi moji znanci, ki so se odločili za AJM in je prišel ta monter montažo vršit.

Pri nas je odnos do strank na prvem mestu. Stranki vse razložimo kar jo zanima in obveščamo osameme poteku med naročilom. Brezplačno pridemo tudi izmeriti na dom za ponudbo.
[email protected]

Brez zamere, a brezplačno izmerit pridejo vsi.

ne, nekateri računajo izmere.
Jelovica je med njimi za druge pa ne vem kak majo.

lp
Miran Paulič

Monterji od AJM so katastrofa,poskodovane stene,luft med polico 2 cm,zaklucne letvice
postrani zalepljene,ene strlijo stran in sploh niso dobro zalepljene.
Zgleda,kot bi bla okna pred 20 leti montirana,pa se arogantni in se vidi,da se jim mudi,za stranko jim je vseeno….
Skratka nikoli vec

Pvc / alu / les okna, zasteklitve balkonov, vhodna vrata, garažna vrata…

Miran Paulič s.p.
Preglov trg 11
1000 Ljubljana
M: 041 215 410
F: 01 540 65 94
E: miran-paulic.si

Ce mogoce koga zanimajo okna ali vrata naj se oglasi, dobil sem bon za 1000€ (nagradna igra), dajem ga za 600€.

[email protected]

V preteklosti sem imel slabo izkušnjo z AJM pri menjavi oken, a sem bil dovolj neumen, da sem šel tokrat k njim po plise zavese. Potem ko sem 8.9.2012 plačal predračun v celoti in so mi obljubili, da me bodo poklicali, ko zavese pridejo, sem čez nekaj tednov poklical (Ljubljana, Šmartinska 105) in zvedel, da “so tukaj ene zavese”. Res so bile zame, a brez navodil in brez vijakov. Danes smo 8.11.2012 in še vedno nimam vijakov, čeprav sem jih že vsaj 10x klical in vedno dobim prijazen odgovor, da mi jih bodo takoj poslali. In to enkrat iz Ljubljane, enkrat iz Maribora, enkrat od monterjev, pa da me bodo monterji poklicali. Prijaznemu gospodu, ki me tako elegantno nateguje, je ime Goran Juvan, če kdo želi biti opozorjen.
Morala: roke stran od AJM!

New Report

Close