Najdi forum

Zanima me, kaj imate na stenah v kuhinji in jedilnici? Obstaja kaj pralnega? Včasih so obstajale take tapete, ampak tapet se hočem rešit iz cele hiše. Ima kdo kakšno idejo tudi za stopnišče, kjer se tudi vsak po stopnicah prime za steno…
Nekaj takega sem videla v zdravstvenih domovih na stenah…ima kdo to stvar doma mogoče? Kako se obnese? Lahko naneseš na neobdelano steno? Namreč zdaj imamo tapete, ki jih bomo dobili dol, spodaj pa je neobdelana stena…Ali lahko stvar nanašaš sam?

DULUX, BAUHAUS, PRIPOROČAM

podjetje interflooring, vam tudi strokovno svetujejo, samo ne vem, zakaj ne dela njihova spletna stran

Ime sem pozabila, se pa da poškropiti steno s prosojno tekočino, ki ima notri pikice v obliki listkov različnih barv.Stena pa mora biti gladka in pobeljena, ker tekočina ni prekrivalna, je pa zaščitna in se jo da lepo pobrisati.
Alenka

nam so pleskarji na stopnišče dali t.i. marmorin – oplesk, ki se da obrisati z mokro krpo (preverjeno) in izgleda super. vprašaj!

Tudi mi imamo doma ‘jeger – mozaik’, ki se ga da lepo obrisati z vlažno krpo. Imamo ga v kuhinji, dnevni sobi in na hodniku s stopniščem.

lp n.

Kaj je to “jeger-mozaik” in kako zgleda marmorni oplesk? Tudi jaz se namreč zanimam za stene v jedilnici. Razmišljala sem že, da bi jih obložili z lesom.
LP

New Report

Close