Najdi forum

KAKO PRODATI AVTO?

Pozdravljeni!

Obračam se na vas in upam da mi boste pomagali.Imam 12 let starega clia.Sama mašina je zelo v redu,medtem ko je karoserija popolnoma zanič.Za nameček imam še počeno prednjo šipo in slabe gume.Ker sem po trdnem premisleku prišla do zaključka,da je z njim preveč stroškov,sem se odločila za novejšega clia,ki ga imam namen kupiti v roku enega tedna,ker mi registracija poteče začetek oktobra.

Nastalo je torej vprašanje na kakšen način naj ga prodam.V avtosalonu mi ga zamenjajo staro za staro in so ga ocenili na 60.000 sit.Zanima me ali bi dobila kaj več če bi ga dala v oglas kot avto za rezervne dele?Ker sam avto sicer sploh ni slab…V nekem oglasu sem prebrala da nekdo prodaja STOLČENEGA clia za 160.000 sit-isti letnik.Moj ni stolčen.Bil je,pa je popravljen,obutan,slabo štrihan.Pleh v glavnem čist v k….

Ali mogoče kdo odkupuje avtomobile za rabljene dele?Pač zanima me če kdo da kaj več ker v avtosalonu so mi ga ocenili strokovnjaki in so rekli da več ne dajo zanj ker je bogi.

Potem me pa še zanima kako bo če ga naprimer pa le kdo vzame za rezervne dele.A je treba narest prepis al ga jest samo odjavm kao da ne obstaja več al kako…?Res ne vem,pomagajte mi!!!

Jaz sem tudi star avto (katrca) prodala za dele. Nobenega prepisa, samo na občini ga odjaviš iz prometa. Sigurno pa boš dobila več, če ga prodaš sama , četudi za dele, kot pa ti ponudijo v salonu, le mučila se boš več in dalj časa.

New Report

Close