Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom Ugodna kuhinja po meri – prosim za pomooč

Ugodna kuhinja po meri – prosim za pomooč

Zdravo,

imate kakšna priporočila za ugodno kuhinjo? Za kuhinjsko pohištvo imava namenjen znesek cca 3.000€, s tem, da belo tehniko že imava. Mogoče kak izvajalec kuhinje po meri ali ponudnik kuhinj….

Vsak nasvet ali izkušnja pride prav!

Lp,

kolegica jo je vzela v lesnini za tak denar. jaz jo tud nameravam delati po naročilu, dolžine cca 4 m, pa še en ločen element, in pride cca 5 k €

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Precej odvisno kje se nahajate. Nekomu iz obale se verjetno ne bo splačalo v Prekmurje, ker je tu dovolj dela in obratno. Mogoče še to dopišite, da bodo lahko ljudje iz okolice svetovali.

Za 3000€ dobite že lepo, sicer manjšo kuhinjo. Predlagam, da pokličete 5 privatnikov iz okolice (še prej se jih malo pogoogla), da vam izmerijo in pripravijo predračun. S tistimi merami lahko stopite še do trgovin kot so lesnina in podobne. Cene so precej različne glede na obliko kuhinje, material, zahteve. Se pa v večjih trgovinah dobi za manjši denar veliko večjo kuhinjo, kot bi jo pri privatniku.

Ko sem sama izbirala ponudnika je bila največja razlika v ceni 5000 €. To je 100 % več, kot je bila najnižja. Za isto delo. Kuhinja je narejena tip top, materijal je kvaliteten, šla sem pogledati tudi njihova druga dela, stara nekaj let in se tako odločila. Kuhinja je precej velika in zahtevna, je pa cena mogoče malenkost nizka, ker bo gospod dela še drugo pohištvo po hiši. Zato mislim, da je edina možnost tu, da pokličete ponudnike, poveste budget in vprašate kaj se da. Za ta denar zagotovo dobite eno manjšo, standardno kuhinjo, ne pa večje z dodatnimi detajli. Mogoče se vam po vsem tem splača še malo počakati in spremljati akcije. Kolegica je ravno kupina kuhinjo za 1000 € (sicer zelo majhno), plačala pa je 300 €, ker je bila razstavni eksponat in poleg tega še v akciji zaradi novih modelov, ki prihajajo.

Torej lepo, srednje veliko kuhinjo za 3000 € se da dobit. Cena je ravno pravšnja, da ni shit in ni luksuz. Bi pa vseeno svetovala, da imate malo rezerve, ker malenkost več dobite precej več.

E-POHIŠTVO in montaža
Jože Vrečko s.p.
041/ 84-45-45
http://www.e-pohistvo.si

Mene pa zanima kako ste si to sli ogledati stare kuhinje? V domove kjer je prej ustvarjal mizar? Se nisem slisala za kaj taksnega bi pa sama tudi z veseljem prej naredila tak pregled :p
Smem vprasati kje ali pri kom pa ste narocili taksno kuhinjo in kateri material imate pult in kako se obnese? Kako dolgo jo pa ze imate? Lp

Raje po meri pri mizarju. Priporočam Jolly-s iz Ljubljane.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close