Najdi forum

Ljubezen med 23 in 15letnico??

Poglejte zadeva je taka:
Imam en velik problem kaj se ljubezni tice. Ze dolgo mi je vsec en 23letni tip.
Vse skupaj se je zacel lani(2003), ko sm imela bozicne pocitnice. Takrat me je zacel naenkrat pozdravlat(sicer sva se ze prej poznala, vendar bolj na zdravo,adijo), pa me sprasevat razne zadeve kot ali sem zaljubljena…Pa nonstop me je gledal…No to je sprozilo da mi je postal vsec(zanimiv). Aja pa se nekaj vse te stvari se dogajajo na kraju kjer imam konja, on ima tudi svojega in ko pride na klub(ni cisto pravi klub) se pac vidiva.
Potem sva se do sedanjih poletnih pocitnic vidla zelo malo kakih(6-8x mogoce vec). In vsakic ko sva se vidla me je pozdravil:zdravo mala kaka si??Pa dostikrat(kakih2-3x) me je vprasal mas fanta…No potem pa je se enkrat prislo do tega, ko sem mu rekla da nimam fanta,zato ker sem prevec izbircna me je vprasal kaj pa mene bi mela za fanta…
No te poletne pocitnice pa je bilo da sva se res full dosti vidla pa skoz neki okol mene, pa me je gledal, pa ce sem ga kdaj ignorirala ni vzgalo…nic se ni spremenil, enkrat sem mu celo nazaj zabrusla(reko mi je lepotica) da ne zelim da me tako klice, on pa zakaj, kaj to ni lepo, jaz pa:ja je samo ne od tebe…res da ga pol pol ure nisem niti pogledala samo kaj ko me je dobil na foro,: pridi ti morm nek pokazat…potem enkrat ko sm mu eno krtaco vrnila me je tak za roko prjel…mislim sej je bilo se dosti takih malenkosti(npr. pasem konja pa se obrnem pa vidm kak na ograji sloni pa me gleda) ki jih sedaj ne morem umenit ker bo prevec,najblj zanmiva pa je da zadnjic ko so po doooolgem casu zmagal pr fussbalu(trenira fusball), pa jaz tak njemu pol cez tri dni:aja cestitam za zmago, on pa kaj pa lupcka, no in potem sem mu dala na levo in desno lice, nato pa je on mene pogledal in sva si dala se na usta.(ni bil frenc kiss)…pol ko je nekam sel sva se tak pogledla pa mi je se po zraku enga poslal:)….mislim sej kaj naj recem, tak kot sem rekla se dosti je takih malenkosti ki daje znake da nisem tam kr ena…sam kaj ko ne vem ali res kaj do mene cuti??
Poglejte jaz sem stara 15let, cez en mesec bom 16 in enostavno ne morem verjet da sem lahko enemu 23letniku vsec! Kako naj vem da se ne heca iz mene? Ker ko ima treninge(fussball) pa tekme,tam tolk punc…pa kr dosti jih pozna(take 18-24let) pa jih pozdravla…kaka naj vem da ni zenskar??Da me ne bo izkoristo? Za njega prvijo da ko se zaljubi je res to, to, sam kaj ko ne vem?? Kaj bi vi naredili na mojem mestu??
Prosim pomagajte:)

LP
Nina

Koper 4ever:)

Koper 4ever:)

Nina,

tole se je pa tako lepo bralo. Čeprav malo bolj mladostniški sleng, ampak bistvo je bila zgodba.
LAhko rečemo, ja to je res ljubezen. Seveda pa verjetno on nekoliko drugače gleda na ljubezen do 15 letnice. Mogoče res nima nobene in si mu res všeč, ampak mogoče se res sprašuje, kaj pa če si premlada, če pa se to ne bi obneslo???

če res nima druge punce in si mu všeč, pa je on tebi tudi, lahko nadaljujeta s takšnimi majhnimi pozornostmi še naprej, pa se lahko kaj razvije, lahko pa ga tudi direktno vprašaš ali pa mu poveš, da ti je všeč in tako ti bo odgovoril.

če pa pogledava na leta, pa ni nič narobe, če je takšna razlika, važno je kako oba čutita, če enako in če res ljubezen, potem ni bojazni, da ne bi mogla ta ljubezen prerasti še v kaj drugega.

Ljubezen je treba živeti in to čisto, brez laži in preverjanj ali je ali ni. Dejstvo je to, da ljubezen enkrat vsi spoznamo, tako da sami pri sebi vemo, da je prišla, rabimo samo majhno potrditev ali pa brco v rit. In če je prava na obeh straneh, je razlika v letih popolnoma nepomembna.

Iz tvojega pisanja sklepam, da si zaljubljena in pripravljena na zvezo. Seveda je časa za to zaljubljenost in razmerje še dovolj. vendar začni iskreno, boš videla kako bo on, če bo iskren imata lepo prihodnost.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hvala Primož za odgovor, samo kaj pa menis glede tistega da je zenskar?? Glede nato da vstraja ze od bozica, pa ceprav sem ze probala z ignoriranjem…malo dvomim v to:) Mah sej mas prav bova lepo nadlajevala skozi pogovor potem pa bomo vidli:D

Hja nic LP

Nina

Koper 4ever:)

Sandy, mlada si še in neizkušena. Siguren sem, da se ne heca s tabo ampak nekaj od tebe hoče. Težko pa rečem kaj, ker ga ne poznam. Lahko se zgodi, da bo izkoristil tvojo mladostno naivnost, možno pa da si mu vščeč kot oseba. To boš morala sama ugotoviti. Predlagam pa ti, da si kljub vsemu malo pazljiva. Čez čas bodo te “malenkosti” sigurno zrasle, ko se bolj spoznata, zato ti predlagam da ne storiš česa, kar ti ne bi bilo všeč. Če te bo v kaj silil, potem te sigurno nima tako rad, kot bi si mislila.

“kak naj vem da ni zenskar?”

Ne moreš, ker razne govorice tudi niso nujno resnične, zato si vzami čas in ne hiti nikamor, da ga dovolj spoznaš. Fantje se včasih pretvarjajo za nekaj kar niso, samo da bi bili bolj všeč osebi, za katero se pretvarjajo. Vendar pa se je tako pretvarjat dalj časa težko in večina pravi obraz pokaže čez čas. Previdno in počasi, časa imaš še ogromno.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

ok, za začetek:sama sem bila pred osmimi leti v podobni situaciji, in naj ti povem, da je fajn za samozavest in ego, ni pa fajn za prebolevanje. res je, da boli za vsako ljubeznijo, ampak, punca, razmisli malo. stara si 15 let, predvidevam, da si šele začela hoditi v srednjo šolo. On je najbrž že zaposlen ali pa končuje študij. Ne bom ti pridigala o starostni razliki, ampak dejstvo je, da je za njega srednja šola minila, zate pa se šele začenja. Izkoristi to, ker če se boš prehitro podala v resne zadeve, ti bo čez nekaj let prekleto žal.
Vglavnem, razmisli, kaj TI hočeš od njega, in če se boš zapletla z njim, ne pozabi na svoje prijateljice in na svoje srednješolsko življenje.
Lp, H.

Nihče ne more vedeti ali je ženskar ali ne, kaj pa to pravzaprav pomeni? DA jih samo rad ogovarja, ali da vsako da dol??

če se z vsako pogovarja, se vsaki nasmehne, ji nakloni lepo besedo…potem sem tudi jaz ženskar :-)))) Imam pa samo eno, ki je moja ljubezen, do ostalih sem pa vedno prijazen.

Vse je odvisno od tega, kako se pojmuje beseda ženskar. Mogoče pa mu je smao všeč image, da ga tako imenjujejo, saj se vsak moški rad dokaže in mu je všeč, če je v družbi pomembne, v resnici, pa nobene ni imel.

Ampak top lahko izveš samo tako, da ga povprašaš. potem pa ugotvoiš, če govori resnico. Seveda mu moraš zaupati, kajti to je sploh pogoj za uspešno zvezo, ampak zagotovo čas pokaže, kaj je res in kaj ne. Samo nikar se ne trudi preverjati, sprejmi tako kot je.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Draga Sandy, da ti povem svojo zgodbo:
Stara sem bila kako leto več kot ti, ko sem ga prvič zagledala, on pa fantovih let. Mislila sem si, takega bi pa imela, samo kaj bi on s tako smrkljo, kot sem jaz, pa naju je usoda pripeljala skupaj čez kakšno leto, on me je začel osvajati in za sabo imava 32 let srečnega zakona, pa so tudi zanj govorili, da je imel že veliko punc, da je ženskar. Uživaj svoja mlada leta, prepusti se mu, morda je on tista tvoja polovička !!!

Živjo!

Tudi jaz mam izkušnje s tem…pri 16 sem začela hoditi z 23 letnikom,seveda sem to vzela bolj za hec kot zares, ker so mi vsi govorili, da ni resen pa da je prestar..Sedaj po 3 letih sva še vedno skupaj 🙂

TINCA ter MARJA!
Najlepsa vama hvala za tako spodbudne besede:) Pa tudi vsem ostalim:) Kr kamen se mi je odvalil iz srca:) Res ker zadnje dneve samo o tem razmisljam ker sem to objavila tudi na drugih forumih in eni so se grozno odzvali(ces da se se z barbikami igram…) Samo tukaj pa izgleda da vsi bolj pozitivno mislite:D
Hja nic hvala vam za spodbudne besede in ne bom obupala, vam javim ce je kaj novega:D

LP
Nina

Koper 4ever:)

S stališča zaskrbljene mame, se bojim, da bi se zgodba v časopisih brala kot nadlegovanje mladoletnice. Ne hiti, imaš še dosti časa, raje se ozri po vrstnikih. Čez nekaj let bo situacija drugačna, starostna razlika pa ne tako v oči bijoča!

Hey! Spet jaz:) Upam da se bo kdo to bral da mi bo lahko na tole odgovoril:)
Gre mi slabo oz. zelo slabo, pa sej ne zaradi njega ampak bolj zarad mene. Samo sekiram se zaradi teh 8let razlike. Pred dvema dnevoma sva se namrec pogovarjala in se celo sam je rekel da bi midva ful skup pasala…No sam v naslednjem stavku je pa ze omeno:”sam mal starejsa ce bi bila pa bi bilo ok” No to me je totaln potrlo. Res da je rekel to bolj v normalnem tonu(ni se zajebaval-ceprav je bolj sem vleklo, in ni resno govoril)-upam da razumete.
Ze itak se skoz sam s temi prekletimi leti obremenjujem in samo o tem studiram, ko se seveda nimam za ucit….Pa ko se z njim menim me je strah kaj naj recem ker bi skozi pogovor rada zelo odraslo zvenela…Veste ko se z njegovimi sovrstniki menim in se s starejsimi mi vsi recejo kak sem zrela da jz nism nikol 15…kak razumem….ko pa sem z njim pa to nekak zgine!!
Pa ta leta!!Joj!!
Imate kak nasvet??PROSIM; ker vsem mojim frenidcam ki so starejse od mene zavidam ta prekleta leta!!!!!!!!!!!!!!!!!

LP
Nina

Koper 4ever:)

Aja se nekaj sem pozabila dodati:)
V prejsnem pismu sem vam rekla da mi je rekel, ce bi bila mal starejsa….
Sedaj pa sem se spomnila da je bil se nekdo zraven ena punca stara tam okol 20let(ona2 se poznata bolj na zdravo pa adijo, mimogrede:D) in smo se vsi trije najprej neki pogovarjal preden je tisto izjavil. Tako da jz mal sklepam da mogoce ni zelel s tem mene prizadet ampak je to zaradi nje rekel da si neb ona mislila da pada na tko mlajse-sej veste previdnost;)

Vendar mi se ta leta vedno zrejo zivce:( Nic ne pomaga:(
Kaj mislite o tem??

LP
NIna:(

Koper 4ever:)

Glede let nimaš kaj nardit (ali imaš kak skperiment v planu ;), zato se ti res ni treba sekirat zaradi tega. Tudi glede obnašanja in besed nimaš kaj nardit. Bodi takšna kot si, pretvarjat se, nima smisla, ker ne gre. Ne moreš se prevarjat za nekaj kar ne veš kako izgleda. Če mu boš vščeč taka kot si v redu, če ne pač ne, saj so drugi. Glede na to kar je rekel pa, mislim da bi to lahko pomenilo da mogoče le kaj več hoče od tebe kot pa samo kratko avanturo. Verjetno se boji, da če bi bila enkrat skupaj, da se bi težje ujela, kar pa ni nujno. Saj tudi dva 23-letnika se med sabo lahko razlikujeta kot dan in noč, zato leta nikoli niso neko pravo merilo. Če se vidva razumeta, potem je vse ok.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Draga Sandy!

Kot vsi, ti bom tudi jaz povedala zgodbico, ki je resnicna. Bila sem leto dni mlajsa od tebe in takrat sem spoznala enega tipa, ki mi je bil simpaticen, isto je delal kot ta tvoj modelcek. Od opazovanja, do raznih vprasanj in podobno. Videvala sva se zelooo redko, od mene pa je starejsi 9 let. To se je vse skupaj vleklo malo vec kot leto dni, torej, ko sem bila stara 15 sem tudi jaz padla na foro (rekel mi je ce grem pogledat ce je njegov avto se tam parkiran, kjer ga je pustil). Jaz mlado in naivne detece sem sla seveda z njim in takrat me je prijel za roko in poljubil. Zanj so govorili da je zenskar, da punce menja vsak drugi dan in podobno, tako da vem kako se ti pocutis ko te je strah, ali je res ali ne. No, po tistem dnem, ga nisem videla en teden, pri nama je bila razlika, da mu nisem dala ne stevilke ne nic, vedel je le s kom se druzim in od kod sem, pa se je potrudil, dobil stevilko in me poklical. Od takrat je minilo 9 let in pol in imava prekrasnega sincka in urejeno zivljenje. Razlika v letih se je malo poznala, vendar se je sedaj ne da opazit vec. Punca, lepo je da razmisljas o tem, kaj se dogaja, oziroma da razmisljas tudi z glavo in ne samo s srcem, vendar bos videla kaj bo prevladalo, ali bo to razum, ali srce. Po tvojih besedah sodec (moj moz je tudi prebral to kar si napisala) in se kar strinjava, da pusti casu cas, vendar fantu nekaj pomenis, ker ce mu nebi, bi te ob prvem tvojem ignoriranju zacel ignorirati nazaj, se nebi vec zmenil zate. Delujes dovolj samozavestna in dobro razsodna, tako da definitivno, ne glej na leta, malo ze, vendar ce menis da ti bo fant nudil tisto ljubezen, ki si jo zelis potem zakaj ne? tvegaj! konec koncev nimas kaj zgubiti, le pridobis lahko!
upam da bom kaj kmalu lahko prebrala, da si dokoncno omrezila tega mladenica in da bodo stvari potekale tako kot morajo in kot si sama zelis!! Zapomni pa si da za sreco leta niso pomembna!
Cauci
Tanja

Moj brat je bil star 22 let,ko je začel hoditi s punco staro 16 let,danes st stara 31 in 25 in sta še vedno skupaj in kot vse kaže bosta skupaj tudi ostala.

Všeč so mi vaši pozitivni komentarji o starosti,da ni pomembno in to je tako lepo za videt.Večino ljudi samo obsoja ta leta in ah.Niso vsi fanje enaki.Jaz imam tudi raje starejše fante(sem še najstnica) in tudi v družini imamo večje starostne razlike.Npr. babica-dedek 18 let razlike,mama-oče 9,Nina jaz bi bla rade volje na tvojem mestu hehe,lep dan vsem in upam da boste dolgo skup 🙂


Če je to res, kar za njega pravijo, potem je itak že srečen v zvezi in ne šmirgla preveč drugih. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Draga Nina nabolje da se lepo napraviš ga povabiš na kakšni ples pa boš videlča .
Vendar obleči takšno obleko da se bodo drugi fantje limali za teboj .

tudi jaz imam podobno zgodbo.
stara sem bila 15 on 22, ko me je vprašal če bi bila njegova punca. o je takrat že hodil službo jz pa šele 1 letnik. in nikoli se nisva pogovarjala glede let. da je z mano resen sem vedela po tem ko ni hodil več ven s prijatelji in je šel raje z mano, čeprav so šle z mano prijateljice, in če smo se kaj takega pogovarjale se mi je nasmehnil in se mal odmaknil.
tudi s prvim spolnim odnosom (leto in 2 meseca) me je počakal dokler nisem bila jaz pripravljena.
zdaj sem jz 26 on 33. poročena 3 leta in imava enega otroka, trenutno se trudiva za drugega.

vidim da znaš razmišljati in mislim da boš sama ¸presodila če je resen

Bodi srečna da te ima fant tako resnično rad in da te ceni .
Kajti na svetu je malo takšnih fantov da te bi tako cenili .
Upam da se bosta še bolj rada kakor se imata ter da se bosta ujela v sreči ljubezni .

New Report

Close