Najdi forum

tako sem jezna… pa ne vem, kaj naj storim, da ne bom prehitro zakuhala prepira…

Kako mu dati vedeti? Povej mu, če mu ne bo všeč enkrat pa daj še enkrat.
Kar se pa dram tiče, se moramo pa mi skulirati. Kajti vsaka drama izniči namen pogovora. Ker preveč istopa tista negativna energija.
Če se pri 6 mesecih ne bosta naučila pogovarjati, se bosta vedno težje, še posebno če bosta pomemben odločitve vedno prelagala. pokliči ga, in mu povej, da naj se pride pogovorit, ker te tista zadeva od včeraj še vedno mori, če ima rojstni dan danes, mu povej, da ga bosta praznovala, vendar mora prej priti na pogovor. In mu lepo, tako kot si nam razloži od a – ž, vse tudi tisto, da meniš, da ima dvojna merila.
Najslabše je nekaj zadrževati v sebi in tega ne razrešiti, kajti prej ali slej bo azdeva prišla enkrat na površje, takrat se jo bosta še slabše spomnila in se bosta začela obtoževati, da tako pa že ni bilo in sploh ne bosta prišla do bistva. bistva pa je, davse razrešita sproti. Ti pa upoštevaj to,d a ti je vse iskreno povedal, kaj in kako je bilo, da ni lagal. drug drugemu povejta kaj si pač drug od drugega želita in pričakujeta. Kajti, če se imata resnično rada in sta zaljubljena, si bosta v vsem ustregla, to je namreč čar ljubezni.

Ni neumen problemček, ampak edini primerni čas, za razrešitev je danes.

veliko sreče

primož

Pogovor!!!! Povej mu, kaj te muči. Občutek imam, da nisi jezna samo zato, ker si je izbral ta dan, ampak bi bila v vsakem primeru??? Očitno ti veliko pomeni!!! Povej mu to.

LP

sem mu povedala. In je kao razumel in sem bila res vesela, ker sem mislila, da sva nekam prišla.

Če je vse tako kot praviš, si vzemi koga drugega, ne pa dopusta. Je že tako, da je dobrota sirota. Ampak samo do neke mere.

primož

Been there… pusti ga!!!!!!

super!!!…da si mu povedala. Zdaj vsaj veš pri čem si. Mislim, da si te ne zasluži, a odloči se sama.

SREČNO:)

Če bi bila jaz na tvojem mestu, bi mu dala brco in ga nagnala. Veliko je moških, ki bi ti bili zelo hvaležni za takšno pozornost in bi ti to z enako pozornostjo tudi vračali. Ni te vreden, verjemi mi.PUSTI GA !!!!!!!

Veliko sreče ti želim pri iskanju nove ljubezni.

Čimprej mu daj vedet, da te ni vreden, ampak res, brez usmiljenja. Tip se dela norca iz tebe.

New Report

Close