Najdi forum

Drago obcinstvo
Nisem ravno rosno mlad, ker se blizam Abrahamu. Tudi domace zivljenje imam urejeno. Vendar imam sedaj tudi ljubico, ki je dosti mlajsa kot jaz. Z njo se sestajam ze vec kot eno leto. Posteno bi dejal, da sem se kar noro zaljubil vanjo. Skupaj preziviva kar dosti casa, ceprav bi ga zelel se vec vendar druzinske razmere tega ne dopuscajo. Soocam pa se z naslednim problemom, ki bi ga zelel resiti. Spolno se normalno vzburim in tudi erekcija je normalna, vendar me muci prezgodnja ejakulacija. Vrhunec dozivim ze zelo v kratkem casu, tako da partnerica ne more doseci vrhunca. Kaj storiti v tem primeru.
Ce se je imel kdo enak problem naj mi prosim svetuje, kako ga je odpravil. Moja velika zelja je, da bi uspel zadrzati izliv in orgazem vsaj nekaj minut.
Hvala

Ja tole pa ni ravno ljubezenski problem. Prej bi rekel zdravstveni. Pri ljubezni so ponavadi problemi z duhovnostjo, ljubeznijo, srcem, vsem tistim, kar ne moremo otipati , okusiti, v glavnem ne moremo uporabiti niti enega od čutil.

Pri tebi bi tudi lahko rekli, da je zadeva v glavi in res je v glavi. Ali pa v praksi? Kdo bi vedel, predvsem bi bilo bolje vprašati dr. Rugla, saj ima on s podobnimi težavami veliko več iskušenj.

In veš kaj bi ti rekli mladi?

Več prakse in bolj pogosto, pa bo dlje.

Vprašaj ženo, mogoče pa tudi njej primanjkuje, navsezadnje ima vse tisto kar moški potrebuje.

primož

No jaz upam, da ti ne bo žal, ko bo žena, če bo izvedela za ljubico in te pustila. Najprej premisli, če se to splača, ker poznam dosti moških primerov, ki so se ravno tako zaljubili v mlado žensko z njo varali ženo, na koncu pa ostali brez obeh. Kar pa se tiče prezgodnjega izliva pa trening, misel na kaj drugega (to počne moj fant) če pa ne gre pa jo bo treba do konca zadovoljiti s kakšno igračko.

Pa veliko sreče!

No, tole res ni dlih ljubezenski problem…Ampak …vseeno.
Poskušaj med seksom misliti na vse kaj drugega kot na užitek (npr.: na plačevanje računov, recitiraj si kakšno pesem,…), Baje deluje- tako pravjo fantje…
Seveda, na to misli do njenega vrhunca- potem pa se lahko tudi ti sprostiš in uživaš….

Lp

ja vadi na ženi, da boš boljši za ljubico-brez zamere

Zakaj pa ne greš od žene, če si se tako zaljubil v ljubico. To bi bil lahko vzrok za prehiter izliv. Menim, da imaš težave, ker skrivaš svoj pravi jaz pred svojo ženo, torej, dvomiš, da bi žena kljub temu, da bi vedela za ljubico ostala s tabo. Ta nesamozavest in zavedanje, da če bi žena vedela resnico o tebi, te ne bi tako ljubila, ti podira samozavest in moškost, ki je potrebna za dober seks in spolno zadovoljitev ženske. Žal je tako, samo dejstvo, da imaš ljubico, ti ne more prinesti potrebne samozavesti, za vzdrževanje erekcije za spolno zadovoljitev ženske.

No kot so ti že nekateri pred mano svetovali, da misli na kaj nevzburljivega – torej ko seksaš z ljubico, misli na svojo ženo. Pa še eno vprašanje, če dovoliš. Verjetno ti tudi pri seksu z ženo prej ” pade, kot vstane ” pa se nisi pritoževal, saj za ženo je vse dobro, ali ne ? Pri ljubici je pa že treba biti tapravi DEC !!!

Hello!

Saj ne, da bi bila ravno pametna, samo nedolgo tega sem prebrala knjigo Dr. Marjana Košička Moški v škripcih. Zanimivo branje za moške in ženske. Tudi, če ni težav. Mogoče boš kakšen odgovor našel v nje.
Pozdrav, S.

New Report

Close