Najdi forum

Pozdravljeni!

Po vsem razmišljanju in vseh pretehtanjih razlogov za ali proti sem spoznala, da je bivši fant tisti, ki si ga želim……..Pripravljen me je bi poslušati in pravi da ne ve če mi lahko zaupa in zakaj sem šla takrat stran…….
No pa da povem še celotno zgodbo. Takrat je bil on v fazi odpiranja nove trgovine in ni imel nič časa zame oz. se velikokrat ni oglašal na telefon ali pa je telefon enostavno dol vrgel in takrta jaz nisem mogla tega več prenašati. Ko sva nehala sem spoznala drugega fanta in bila z njim nekaj časa vendar tudi to ni šlo, saj so mi misli vseskozi odhajale k bivšemu.
Zdaj pa bi ga rada nazaj…….svetujte mi kako kaj naj storim oz. kako naj mu dokažem, da je on tisti, ki si ga želim imeti ob sebi…..
Pošiljava si tudi smsje in ve enem izmed njih ni je napisal, da me ljubi in tudi sama vem da me ima še vedno rad…..

Svetujte mi, vsak nasvet bo dobrodošel

Ja ti prokleta resnica, vedno spoznamo kaj imamo, šele ko to izgubimo.

Ljudje nismo roba iz trgovine, ki jo lahko vzamemo na reverz in nato, če nam ni všeč vrnemo nazaj, nepoškodovano in pri tem ni nihče prizadet, izberemo drugo in jo spet pridemo zamenjat in vzamemo prvo.

Ne poznam ga, vendar se mi zdi smiselno, da je previden. En razlog ni dovolj, da gresta dva narazen, tudi voda v kozarcu se polije čez rob, šele ko se nekaj časa toči. Veliko je situacij, ko zaradi drugega dela nimamo časa za partnerja. Življenje pa se vrti okoli marsičesa, vendar se moramo odločiti kaj mi želimo. Ne samo ti, tudi on bi moral vedeti ali mu ena trgovina pomeni več, kot partner. velikorat naredimo narobe, zavedati pa se moramo, da je najbolj važno ugotoviti kaj želimo. In včasih je dobro, da to naredimo čimprej, kajti velikokrat je lahko prepozno.

vsekakor lahko ponovno vspostavita zvezo, samo od obeh je odvisno ali se bo obdržala in ali sta se kaj iz te izkušnje naučila. Če sta se, potem vesta česa več ne bosta smela delati.

primož

Na tvojem mestu bi ga povabila na pijačo in mu vse to zaupala. Povedala, da takrat nisi prav ravnala, da nisi razumela, da ima svoje obveznosti z odpiranjem trgovine in da ti je žal, da mu nisi stala ob strani. Povej da si bila v fazi, ko si ga potrebovala in bila jezna nanj, da ni delil prostega časa s teboj. Ampak res ne razumem, da ga v takšni situaciji ne bi mogla razumeti. Si pa res egoistična, res upam, da ti bo oprostil, ampak boš ga morala če bo hotel nazaj sedaj razumeti, da ti ne bo mogel takoj zaupati.

Mislim pa, da je bil to tudi čas ali situacija v katari si spoznala, da je moški tvojega življenja. To mu povej in reci, da si ga želiš v prihodnje ob sebi in da mu boš v pomembnih odločitvah v bodoče pomagala.

LP; Meli

Hvala Primož za tvoje mnenje……no naj povem skoraj cel vikend sva bila skupaj in mislim da se bo počasi omehčal……pošilja mi sms za lahko noč…..

Ja tko je to. Ko je delal za trgovino in rabil tvojo pomoč, si ga srala z drugim, sedaj ko mu je trgovina zalaufala in mu njegov trud prinaša rezultate, bi pa rada bila zraven.
Da veš, če bi bil jaz na mestu tvojega fanta, bi te takoj brcnil v rit. In vem, da ko bo naslednjič v težavah se bo zgodba ponovila in mu boš spet obrnila hrbet.

Tvoj fant si zasluži punco, ki ga bo ljubila v dobrem in slabem, ne pa tebe, ki si ti gre samo za lastno dobro, za fanta in njegove težave ti pa ni bilo mar.

Ja sej takrat ko je odpiral trgovino sem mu ponudila pomoč pa je rekel da ne da bo sam. Trgovina je v Kopru midva pa sva iz Ljubljane tako da bi se težko vsak dan vozila v Koper in nazaj. Ko pa je odpiral trgovino tukaj v Ljubljani pa seveda sem pomivala okna po tleh sestavljala omare……..tako, da me ne more kriviti zaradi tega……če pa ti nekdo ne dviguje telefon oz. ti ga nonostop meče dol potem se vprašaš a je to to…….no jaz sem zdaj ugotovila da je to to

Ampak meni še zmeraj ni jasno, zakaj tip takrat ni bil dober zate, sedaj pa praviš da kar naenkrat pa je dober, pa vmes se tip najbrž ni spremenil.
Kako to, da so te nekatere njegove navade tako motile, da si našla drugega, sedaj kar naenkrat pa te ne motijo več?

haha- si po pretehtanju razlogov spoznala da tipa želiš.
ma dej no…. $$$$$$$

Draga Dolly,
odgovarjam ti, ker sem sama trenutno v kozi tvojega bivsega. Po treh letih sva sla narazen, ker se bila, priznam, neznosna in me ni mogel vec prenasati( se sama sem se tezko) Potem sem zamenala delovno mesto, stvari sem si uredila kakor se zagre. Z bivsim sva ostala prijatelja, poveva si vse, sedaj pa je on prisel do spoznanja, da se je prenaglil in da bi mogel malo pocakati preden je prekinil najino zvezo. Da ne bo pomote, ljubim ga in vem, da tudi on ljubi mene, ampak v meni je blazno velik strah. Zgodilo se je enkrat, kaj ce se se enkrat? Fanta je strah! Ampak dojel bo da ko nekoga ljubis pac moras tvegati. In ravno to pocnem sedaj sama. Po dolgem premisljevanju, sem spet pripravljena tvegati, srecna sem lahko samo, da je bivsi pocakal dovolj dolgo da sem se odlocila. Vztrajaj!

Hvala Natasha, bom vstrajala…….za mano je čudovit vikend v Bohinju Z NJIM. Ja to je to ljubim ga in mislim, da on tudi mene, samo ga je še malo strah. Ampak mislim, da bo počasi spoznal, da mislim resno

Seveda bo spoznal, da ga ljubis. Saj ce tudi on ljubi tebe, hoce verjeti, da ga ljubis. A zapomni si, da bos morala to dokazovati pogosto in prepricljivo. na zacetku, ti namrec velikokrat skozi glavo sine dvom…

Vem, mu že izkazujem…..dobi sms za dobro jutro in za lahko noč……bom saj vem da je zame samo on…

New Report

Close