Najdi forum

Živjo Primož in vsi, ki to berete!

Na kratko bom opisala zadevo, ki mi ne gre iz glave.
Stara sem 21 let in do sedaj še nisem imela tapravega fanta. Pa ne zato, da bi bila grda ali pa zafrustrirana, enostavno vedno me je zanimala tisočinena stvar, od športa do literature…Ne da na fante ne bi mislila, samo ni mi bilo do tega, da bi imela kar tako enega fanta samo zato, da ga pač imam. Sem si pa že kot majhna deklica želela, da bi bila dva fanta zaljubljena vame in bi se lahko jaz odločala. To sem si res tako močno želela, da sem imela prav vizijo, da bo to enkrat v prihodnosti resnično. Danes ne morem ravno reči, da doživljam prav to, je pa nekaj zelo, zelo podobnega.
Moj problem (če se temu lahko sploh tako reče) sta dva fanta. Z obema se veliko družim. V čem pa je njuna razlika:
V enega sem na smrt zaljubljena in mislim, da on to čuti, do mene je prijazen, čeprav kaj več pa med nama ni. Sem pa jaz taka, da nikoli ne izgubim upanja oz. šele takrat ko res vidim, da ni nobene možnosti več. Z enim stavkom on me neskončno ful privlači. Že če samo pomislim nanj me žgečka po trebuščku. Pomembno je pa tudi to, da je on znan kot ženskar. Medtem ko je mnenje okolice o meni, da sem zelo resna punca, in tako me vidi tudi on. Komplicirano, ne!?
Drugi fant ve veliko več o meni, z njim se tudi več pogovarjam, z njim sem mogoče malo več skupaj. Imam pa ga za prijatelja. In on tudi ve, da sem jaz zaljubljena v onega prvega. Ta drugi ima vedno čas zame, zelo je prijazen, dober po srcu. Mislim, da je zaljubljen vame, ampak da je malo bolj previden, ker ve, kaj jaz doživjlam. Ne rečem, da ne dopuščam možnosti, da bi bila kdaj z njim, samo v tem trenutku do njega sploh ne čutim tiste privlačnosti…
Veliko razmišljam o obeh, kaj si onadva mislita o meni in podobne reči, da včasih zaradi tega pozno zvečer sploh ne morem zaspati.

Verjetno mi boste napisali, da ne vem, kaj hočem, in tudi res je tako. Pa kaj naj? Ima kdo kakšen nasvet? Poskusite se prosim postaviti v mojo kožo.
Ljubezen mi je bila že od nekdaj vse na tem svetu!

Hvala! Pa lep dan še naprej!
LP, Tamara

Ja,

ljubezni se ni treeba nikoli odločati ali izbirati med dvema. Če ti je ljubezen vse, potem ne razumeš njene definicije.

Ljubezen preprosto je in jo ne moremo zapisati v kalupe in jo ocenjevati, katera je boljša. Karkoli ti napišem, ali pa prepišem kakšno misel, vsak si ji lahko predsatvlja po svoje. In ravno zato smo tako različni. Vsi bi radi isto, ampak prav vsak na drug način, ta način bi pa radi vrinili še ostalim. Čim ocenjuješ fante potem ne izbiraš s srcem.

Če bi mu pa 100% zaupala, bi ti pa že srce povedalo, ali dejstvo da je ženskar, ne dovoljuje zbližanja. Ali pa bi bilo ravno nasprotno in bi srce povedalo, da ga lahko tvoja ljubezen spremeni in obdrži za večno.

Velikorat sem že napisal, zaljubljenost čez čas izgine in ostane samo še ljubezen, če jo je sploh kaj.
Dal bom bolj smešno primerjavo, ko se moški pogovarjajo, katero mleko je najboljše:
kravje
kozje
ali
žensko:

in vsi v en glas rečejo, ja jasno da je žensko. Pa jih nekdo vpraša zakaj: In vsi spet v en glas: Zato ker ima najboljšo pakungo. Za tiste, ki ne razumete – embalažo.

Ko bi bila slepa in ne bi mogla ničesar videti, bi se lahko odločala samo z drugimi čuti. Kdaj in zakaj je zaljubljenost tako močna. Ravno zaradi tega, ker upoštevamo vse človeške čute.

Ko si izbiraš fanta za sopotnika, si ga predsatvljal kako bi bilo, če bi bila z njim pri 60 letih. Oba stara zgubana.????Če iščeš samo fanta za kar tako, potem je že vseeno, saj bomo sroti ugotovili. če pa delaš tako kot praviš, ptoem je to zelo lepa lastnost, nočeš izkoriščati fantov, pojdi tja kjer je srce in tam bodi vsa, če te bo izkoristil, se zavedaj, da si bila iskrena do sebe in do njega in te lastnosti ti ne more vzeti nihče. Naj ti vzamejo vse kar imaš, zvesta sebi, lahko ostaneš vedno.

Kdor ljubezen živi, ga ljubezen zagotovo tudi sreča.

primož

Veš katera tvoja misel me je spravila k pisanju? To, da bi rada ti izbirala. Zakaj? Mislim, da si dekle, ki si želi priznanja, občudovanja, občutek zaželenosti… Nič ni narobe s tem, pomembna je namreč količina. Tisti prvi fant je zate malo bolj nedosegljiv, vsaj v smislu veze, ki jo želiš ti. Tadrugi ti daje priznanje, čas, in vse kar naj bi ti dajal, a te ne privlači. Pa še vedno je v tvoji bližini, verjetno zato, ker to potrebuješ. Mislim, da je bolje, da počakaš na nekoga, ki bo imel večino lastnosti, ki jih želiš. Počakaj. Daj času čas.

najdi si tretjega.

New Report

Close