Najdi forum

ko si zaljubljen v napačnega

Zdravo. Nisem točno vedela kako oblikovati naslov, da bi deloval zanimivo. Moj namen tega, da pišem, je dobiti nekaj koristnih nasvetov. Ne glede na to koliko mi jih bo odpisalo, je pomembno že to, da sem probala.
Če svojo zgodbo zelo skrčim: že kakšne tri mesece sem zaljubljena v fanta, s katerim skupaj delava. Ne vidiva se vsak dan, gremo pa večkrat ven po delu in smo skupaj pozno v noč. Kljub temu, da sva šla že skupaj sama v kino in da sem dobila občutek, da sem mu všeč, se iz tega zaenkrat ni nič razvilo. Sama mislim, da vem zakaj, o tem sem se že probala z njim pogovorit a se je vse skupaj razvilo v popolnoma drugo smer. Prišlo je že tako daleč, da kakšen mesec nisva komunicirala, mogoče sva rekla samo kak stavek. Zdaj se spet pogovarjava in se skupaj hecamo in zabavamo. V tem času je on začel vezo s punco, ki je ne poznam. Meni je on zelo privlačen, všeč mi je in rada sem v njegovi družbi. Zaradi vsega kar se je zgodilo, nisem nikoli čisto sproščena a se trudim. Vendar je težko, ker mi je všeč in bi se rada prikazala v najlepši luči, vem pa, da ima punco in da je vse skupaj izguba časa. Trenutno mi ni nihče drug všeč.Rada bi bila v njegovi bližini a mi je vsakič hudo, ko ga gledam, ker vem, da je z drugo. Kaj človek naredi v takem položaju? Kako se obnaša? Kaj lahko naredim, da mi ne bi bilo tako hudo in da se ne bi žalostna vračala domov? In kaj lahko naredim, da bi bila zraven njega lahko taka kot sem- da bi si upala biti taka kot sem? To vprašanje postavljam zato, ker delam na svoji samozavesti, ki je do nedavnega nisem imela veliko…
Hvala, da ste si vzeli čas in prebrali moj mejlčič. Lep dan vsem skupaj. Katarina

Življenje je lepo. Včeraj sem prebral, da nam materialne stvari ne bi smele nič pomeniti. Da je to največji nesmisel življenja, želja po materialnih stvareh. In edina moč, ki bi si jo morali želeti je ljubezen.

Problem nastane ko ljubezen temelji na tistem kar vidimo in ni začetek tistega kar čutimo.

pri tvojem vprašanju, ne vidim posebnega problema, dobil je drugo punco, zakaj se izmotava kadar pride do tistega pogovora…..če si poiskusila in ne vidiš pametnega razloga zakaj ni do ničesar prišlo, se moraš preprosto nasmehniti in živeti dalje, ljubiti in to prav vse, samo eden pa bo sprejel to ljubezen tako, da jo bo želel tudi vrniti.

Zakaj pa bila samo ob njem taka kot si, bodi taka vsak dan, povsod z komerkoli, bodi ti ena sama čudovita oseba, taka kot si. Problem je vedno v nas, ker nikoli en pokažemo kdo smo.

LJUDJE NIMAMO POJMA KAJ SMO, IMAMO PA NEVERJETNO POTREBO PO TEM, DA BI NEKAJ BILI.

Pogruntaj kaj si in potem to tudi bodi. Vsak dan, vsak trenutek poiskusi biti srečna, pa ne zato ker imaš nekoga rada, ampak zato ker imaš sebe, bolj kot se boš imela rada, lažje boš imela rada vse okoli sebe. Če pa boš imela rada sebe, ne boš imela nobenih problemov, da ne bi bila taka kakršna si, pa ne glede na to kdo je zraven. In zapomni si, ker bodo ljudje opazili kakšna si, bodo tudi drugače gledali nate, videli pa bodo resnico in tiso kar si in kar naenkrat se bo našel nekdo, ki mu je pa to tako lepo.

primož

Vzemi si zase eno popoldne, izključi telefon, pokliči k sebi prijateljico, ki te bo razumela in si daj duška! Analiziraj vse v zvezi v njim- srečanja, kino, poglede, dotike, spogledovanja, vse! Izjoči se- baje pomaga.
In potem odidi naprej. Še vedno ti bo hudo, ko ga boš videla, še vedno boč imela občasne krize, ko si boš zaželela nekoga ob sebi in si boš želela njega. Pa vendar- upaj, da bo sčasoma lažje. Res bo. Bodi odprta do okolice in ljudi okoli sebe. Nikoli ne veš, kje se skriva tisti nekdo…
Njega pa pusti, da živi svoje življenje naprej. Verjamem, da boš enkrat srečala nekoga, ki ti bo vračal čustva. Pomembno je, da spraviš iz sebe, kar te teži v zvezi z njim… Povej prijateljici, prijatelju, sestri, komu, ki mu zaupaš, tu na forumu… To je prvi korak.
Čas dela čudeže.
Tudi jaz imam podobne težave kot ti in približno vem, kako se počutiš.

Hvala obema za odgovor. Hvala, da sta si vzela čas. Pomagalo mi je kar sem prebrala :o) Lp, Katarina

New Report

Close