Najdi forum

Znasla sem se v nezavidljivem polozaju. V preteklosti sem ze dozivela razocaranje v ljubezenski zvezi, sedaj pa se zaljubim v fanta, ki mi sploh ne bi smel biti vsec, kaj sele, da sem dopustila, da so se stvari zacele zapletati. On ima dekle in pravi, da me ljubi, da bo z njo prekinil, a je vse vprasanje cas. Seveda vem, da je moje pocetje vredno graje, ampak na zalost ne morem ukazovati svojemu srcu, naj cuti drugace. Ceprav sem ze zbrala moci in na nek nacin ponudila konec in izhod iz zmede, a je on ves sladek spet prisel k meni. Problem je samo v tem, ker ne vem ali mu naj verjamem, kar pravi. Kljub vsemu, da zeli biti z mano, da misli samo name je se vedno z njo, skupaj sta dneve in noci, pravi, da ni intimnosti in da samo isce pravi trenutek, da pove …. Vse skupaj se vlece ze nekaj mesecev, ztato so dvomi se toliko vecji.

Kaj pravite? Nakladac ali …. res pa je, da kar je opisano so samo izvlecki in da so se drugi razlogi, ki bi lahko podrobneje opisali in pomagali k zakljucku, ampak moj razum je trenutno zamegljen od ljubezni in ne morem trezno razmisljati. Mislim celo, da ga resnicno LJUBIM in vem da bom jaz tista, ki bo na koncu trpela, ampak vse je bolj od nevednosti.

Hvala

Prevarana, ne vem zakaj bi bila prevarana, očitno je da ne vemo vsega. res bi bilo dobro ko bi se potrudila in še kaj dodala svojemu vprašanju.
lahko povem, da to ni nič takega, da se človek ne more odločiti in oditi stran, zato se velikokrat vleče tako dolgo, kajti razlogov je lahko zelo veliko.
Eno dejstvo tako dolgega odhoda je tudi to, da oseba nima močne volje, da ne ve dobro kako bi se v življenju spopadel z problemom, če ne more rešiti enega zelo osnovnega in to je ugotovite, da z eno osebo ne gre in se odloči in išče naprej. to pomeni, da nekateri niso tako zreli, da bi poznali samega sebe, kje so njihove meje in njihove želje. Poznam kar nekaj primerov, ki so bili toliko časa z eno osebo, dokler niso sedeli na dveh stolčkih, šele potem so se odločili kje bodo, in to vse zaradi strahu, da lahko obe izgubijo.

To pa je preprosto poigravanje z ljudmi in nepošteno. Kako bi se počutili, če bi bili vi na mestu tiste, ki jo bo zapustil. Ali bolje, če bi njemu kaj takega naredila ženska.

Ni fora v nevednosti, ampak v preprosti odločitvi. Najprej se odloči kaj želiš, šele nato izbiraj in preverjaj ali sta za skupaj ali ne. Vedno moraš imeti samo eno delo in ne dveh. Pa čeprav bo razočaranje ni vrag, da ne bi mogel dobiti naslednje. Zato ti podajam v razmišljanje, pa misliš, da pri tebi ne bi bil sposoben narediti podobno???

primož

Prevarana, prvic zaradi tega, ker sem bila ze v tej vlogi, zato mi je pa ob vsem se toliko tezje, ker sem sedaj jaz tista, ki je zaljubljena v napacnega in sem dopustila, da je prislo do tega kar je. Drugic pa zato, ker se sedaj tudi tako pocutim, ker vem da je z njo, ni samo moj, njegove neznosti niso namenjene samo meni …..
Kar si napisal mislim, da drzi in tvoje zadnje misli se porajajo tudi meni, saj ce je bil sposoben enkrat narediti to, ni receno da ne bo se drugic, posebno, ker sam ne ve kaj hoce, resnicno cuti in si zeli.

kako se lohk zapletete z nekom k ma punco..mam ene par grdih stvari za povedaT pa ne bom…

“Prevarana”-upam, da s tem ne misliš sebe, ker ti nisi prevarana, ti si tista a katero vara, ljubica in nič drugega… Ni vredno besed! Brez skrbi bodi, da se s punco dogaja-tudi v postelji, sicer ne bi bil z njo…

Tudi jaz sem imela podobno zgodbo samo z razliko, da sem bila jaz tista ki je imela fanta in ljubimca. Fanta sem imela sicer zelo rada vendar samo kot prijatelja, ljubimca pa sem resnično ljubila, pa vendar mi srce ni dalo, da bi fanta kar čez noč odpisala in mu rekla naj gre, ker me je imel zelo rad in zelo težko mi je bilo ga prizadeti. Načrtoval je prihodnost z mano, poroko in otroka zato je bilo vse skupaj še težje. Potrebovala sem kar nekaj mesecev, da sem ga zares pustila in šla z ljubimcem. Pa ne zaradi tega, ker bi ga ljubila ampak enostavno zaradi tega, ker se mi je smilil. Vem, da ni bilo prav, da sem ga toliko časa vlekla za nos ampak meni je bilo vseeno lažje, ker sem ga nekaj časa pripravljala na najin konec in potem je tudi lažje sprejel. Mogoče pa je tudi s tvojim ljubimcem tako in resnično rabi samo čas. Počakaj in ne drezaj preveč vse se bo rešilo tako ali drugače in upam, da se bo v tvojo korist.

Drugače pa Tina mimogrede prevarane sta obe z rezliko, da ena ve druga pa ne in Truth hurts, če je človek z nekom, ki je vezan še ne pomeni, da si zasluži grde besede in glej ga zlomka, da se naslednjič to ne zgodi tebi potem boš sigurno govorila drugače in poslušala srce in ne razum. Verjemi vedno je tako.

Hvala za tvojo izpoved in nasvete …. Saj vem, dati casu cas ….

HVALA

New Report

Close