Najdi forum

Oj!

Kako naj dobim bivšega fanta nazaj.Končala sva po enem mesecu,ker je bila njegova bivša noseča.No,nosečnosti ni več,ker je mogla narediti splav zaradi zdravstvenih težav.On pa je kar ostal z njo,ker se mu smili oz.ji hoče stati ob strani.
Vem,da me ima rad in vem,da ni srečen z njo,saj poznam razmere med njima.Tudi povedal mi je,da me ima rad in da naj ne mislim,da je srečen…saj se človek nikoli ne spremeni in ona ni za njega….

Jaz ga imam toliko radain sem že čisto obupana.Kaj naj naredim!
Pred kratkim mi je poslal sms,da še pomisli na mene,to pa je tudi vse,kar LAHKO naredi v zvezi z mano!!!

Kaj naj naredim???

Za začetek se ne obremenjuj, kaj moraš ti narediti. lahko ga še enkrat pokličeš in se z njemu pogovoriš, da ga imaš rada, da is želeiš biti z njim. Poveš mu kaj čutiš, vedanr vse po pravici, niti enkrat laži, če bo ena sama laž vmes, se ne bo dobro končalo. brez razburjanja, brez skakanja v besedo, lep preprost pogovor o čustvih in kaj želi srce.

nato anj on pove svoje, in če meni, da te ima rad in da pri njej ne more biti, je odločitev njegova, vendar naj naredi tako kot mu veleva srce. če bo rekel, da ne more, potem moraš ti živeti svoje življenje naprej. brez obremenjevanja, da ga bi rada nazaj.

Dva gresta skupaj, samo če oba tako želita.

Primož

New Report

Close