Najdi forum

pozdravljeni:
imam en problem z ženskami star sem23 in za mene se samo zanimajo starejše že poročene ženske al pa punce od prijatlov in ker je moje pravilo ne hodi v tuj vrt ker te lahko doleti isto zato zato se bojim da si ženske kaj drugega mislijo o meni in to še je najhujša stvar, im not gay at all ok to bi blo to mogoče kakšen nasvet in hvala

Aleksander,

nimaš problema. Pač se zate zanimajo samo poročene in punce od prijateljev. No ja, ni glih tako, ti pa povem eno resnico.

Najprej iščeš eno primerno zase, vedno imaš probleme, ne veš kam bi šel, da bi jo našel, razočaranja, sreča, in spet jovo na novo. No ko pa jo dobiš, je vse v najlepšem redu in ti postaneš eden najbolj srečnih ljudi na svetu. In kar naenkrat te začnejo obletavati tudi druge ženske, poročene in zasedene. Zakaj???

No praviš da te tudi sedaj. Zakaj???

Poglej, ljudje smo sestavljeni tudi iz energije in te energije je ogromno, samo je večini izmed nas zakrita. Saj veš kako pravijo, da nas obdaja avra in kako barve vplivajo na nas, kako feromoni skačejo sem ter tja, kako enkrat tista, enkrat una in tako naprej, energija nas obdaja. Ko si zaljubljen pravimo, da nas je zadela čudna energija, ki jo ne razumemo. Človeški možgani so v nadpovprečju razviti do take mere, da jih uporabljamo tam nekje okoli 5 % (vseh možganov) A ni zanimivo najbolj pametni ljudje na svetu uporabljajo 5 % možganov. Kje pa je ostalih 95 %. Ti mater, kako bi bili mi pametni, če bi jih uporabljali. No jaz pa pravim drugače. Seveda jih uporabljamo več kot 5 % in del 95 % jih uporabljaš takrat kadar si zaljubljen ali pa skušaš razumeti, kaj se dogaja ob ljubezni –
No in pojdimo nazaj, rekel sem, da je okoli nas polno energije, ki se krepi in upada, tega ne vidimo ampak na nek način tudi zaznavamo, enkrat smo full srečni, pa ne znamo opisati zakaj, enkrat pa ful žalostni, pa tudi ne vemo zakaj. Ampak sreča in žalost se dogaja ob istem dogodku, zaljubljenost, ljubezen. Ampak to energijo zaznava tudi druga oseba, temu se reče, da je prepoznala sebi všečno energijo in te kar naenkrat se te dve energiji začneta privlačiti in mi še vedno z možgani ne vemo, kaj nas privlači k tisti osebi. Zato takoj začnemo razčlenjevati. Zato ker je lepa, simpatična, ker zadovoljuje moja merila….in tako naprej.

Pa ni res, energiji sta se našli in začela pospešeno odhajati drug k drugemu. Vendar smo povzročitelji tega prenosa prav sami. Samo da izhaja ta zahteva za prenos iz tistih 95 % možganov, ki pa jih ne razumemo, se kar sami zgodijo, nekako tako “memento mori”

In kakšne energije se privlačijo. pravijo negativna k pozitivni in obratno. Kot sem rekel energij je več oblik in ta energija si išče sorodno, se pravi ljubezen k ljubezni.

Pa pojdiva nazaj v razumevanje tistih 5 %. Kakšna je lahko razlaga za to, da privlačiš oddane ženske. Ena izmed tez je lahko tale:

Oseba je srečna sama pri sebi, največkrat pa je takrat ko ravno nekoga dobi, saj jo preliva ena sama pozitivna energija. Vsi ostali okoli tebe to opazijo. Čeprav nezavedno, jih privlačiš. Še enkrat zakaj? Zato ker si srečen, zadovoljen sam s seboj, ker izžarevaš in oddajaš pozitivno energijo. To pa vse druge energije iščejo. Torej katera oseba tega ne išče: Tista, ki je v svojem okolju srečna in ji ne primanjkuje te pozitivne enrgije, ker jo imaš dovolj in jo dobiš pri svojem partnerju. Čim energije začne primanjkovati, jo vidimo drugje in nas začne privlačiti, kot bi se želeli priklopiti na drug vir napajanja. In zakaj sploh izgubimo vir napajanja, če se zaradi njega dobimo? Tudi ta “memento moti” se mora napajati. Zato pa rabi energija, v našem primeru naše telo, svobodo. Naše telo je priključek in skladišče za energijo. Kajti svoboda ga napaja. To pa pomeni, da partner ne sme samo izkoriščati to energijo, mora tudi dovoliti, da se energija fila, napaja, znova in znova in ko pride do kritične mase, se zopet razliva in se oddaja okoli in največkrat našemu najbljižjemu.

Ja tako je naše življenje, naša ljubezen iz stališča energije. Pridobimo se zaradi neke privlačnosti, recimo temu kakor hočemo, jaz bom rekel energije. In ko smo skupaj, se ravno tako istrošimo, zato se ne smemo izkoriščati do onemoglosti, ker bomo prej ali slej prišli na tako nizko točko, da ne bomo več zmožni dobrega odnosa in takrat se začnejo skoki čez plot in zaljubljenost v druge. Pari se morajo med seboj spoštovati, razumeti, da se ne istrošijo, tako kot skrbijo za svojo filanje, morajo spoštovati filanje partnerja. In tako drug drugemu pomagata, da sta vedno srečna, pozitivna in seveda rezultat je, da sta in ostaneta skupaj. Vse te opise, bi lahko sedaj preslikavali v življenje in lahko bi rekli sedaj pa razumem energijo in v tistem primeru, ko boste spet želeli vedeti, kako to funkcionira, boste gledali mimo. Energija in ljubezen je proces, ki se nikoli ne neha,samo naša zavest jo načrtno usmerja in zavira. Recimo svojim 5 %. Pusti energiji in ljubezni svojo pot, kamorkoli pride tam bo dobro in lepo, samo če ne boste poskušali razumeti, zakaj ravno tam in ravno ob tem času.

Zapomnite si, JE TAM KJER MORA BITI IN JE ZA VAS NAJBOLJE.

Primož

Hja, mogoče pa si preveč zrel in preveč odgovoren za svoja leta?

V tem primeru si reci hvalabogu in se loti svojih opravkov in delaj ali študiraj ali potuj, karkoli že, sprosti svojo silno pozitivno energijo na pozitiven način in ne ženi se za ženami.

Boš videl, kaj kmalu se ti utegne zgoditi, da te useka nekaj, kar je še najbolj podobno ženskemu bitju imenovanemu “la femme fatale”. Vso srečo, in ostani tak, kot si! Namreč, mislim, da si precej boljši (ČLOVEK) od velike večine.

Hm, jaz sem pa tista z druge strani – poročena in na smrt zaljubljena v 10 let mlajšega. Ne upam si niti pomisliti, da bi mi on ljubezen lahko vračal. Kaj pa naj bi v tem primeru naredila? Mislim, da čakam, da me mine, hkrati pa iščem 1001 izgovor, da ga vidim (čeprav že vnaprej vem, da je potem vedno vse samo še slabše).

Primož, kako naj si pomagam? Bojim se, da mu bom pokazala, da mi je všeč. Kaj če pokaže interes zame, se bom sploh lahko zadržala? Res si ga želim, ampak dokler sem poročena to ne pride v poštev, do moža želim biti poštena. Pa sem poštena, če sem z njim ko mislim na drugega? Še več, ne želim si ga samo fizično, pač pa sanjarim o življenju z njim.

Veš, vsi kdaj pa kdaj sanjarimo, kako bi bilo s tem ali onim, nič ni nenavadnega, da si predsatvljamo življenje v dvoje z njim. Vendar je praksa vedno drugačna od naših predstav in pričakovanj. Jaz se spomni, sedaj bo zvenelo celo zelo smešno, kako sem bil zaljubljen v Matejo Svet. Našo smučarko, pa je nisem nikdar srečal, samo bilo mi je lepo, ko mi je bila všeč. res, da takrat nisem bil poročen, vendar vseeno sem sanjaril. In sanje so dela nas. Je pa lepo, da pa veš,d a ne bi možu nič naredila. In če praviš,d a si poštena do moža, boš znala reagirati, če bo pokazal interes. Zakaj? Najprej se moraš vprašati, če bo pokazal interes, ali ga bo zato, ker si predsatvlja življenje s tabo ali zato, ker bi te rad položil????

Ti prokleta glava, a ne! napisal sem že velikorat zaljubljenost vedno mine, samo ljubezen je večna. Zaljubljena si bila tudi v moža, ampak je sedaj vprašanje ali ga ljubiš. Če ga, potem ni nič slabega sanjati in si zamišljati. če ti pa te sanje in ta zaljubljenost meglita razum, je pa že nevarno. Ni človeka, ki si kdaj ne bi zaželel drugega, je pa lepo, če te kakšna takšna misel spomni, da moraš imeti rad tega, ki ga imaš sedaj in zaradi teh misli narediš kakšno lepo stvar zakonu, ki ga gradiš.
naj ti bo vodilo ljubezen in ne zaljubljenost. Vsakič ko boš kaj takega razmišljala naredi možu kaj lepega. Ko si predstavljaš fanta, se uredi za moža.

Spet misel: Tisto kar neguješ v sebi, tisto raste.

Ponoči tudi večina ljudi ali mladostnikov sanjajo , da spijo s svojimi starši, pa so zaradi tega nepošteni. Sanjam se težko izognemo, če pa poslušamo srce, vemo da se sanje izoblikujejo iz naše podzavesti na katero ne moremo vplivati. Zato neguj ljubezen do moža in boš začela tudi sanjati o njem.

primož

Tako težko sem čakala odgovor… hvala ti zanj!

New Report

Close