Najdi forum

Ojla, Primož, zelo lepo od tebe, da si odprl ta forum.
S fantom sem skupaj že veliiiiiiiiiko časa, ga imam zelo rada, toda nisem v njega več zaljubljena, a vseeno si ne predstavljam, da bi prekinila. Imava vzpone in padce, lepe in slabe dni. Problem pa je pri meni (no, ne samo pri meni, jih kar nekaj poznam), vsako pomlad mi začnejo nagajati ljubezenski hormončki. In me držijo in držijo. Učki švigajo sem in tja, nasmeški, …In opažam, da je vsako leto huje in dlje drži. Mi tako paše malo koketirat, malo se zabavat. Prevarala ga še nisem, upam, da ga ne bom. A ta pomlad je huda preizkušnja. Jaz bi kar šla, uživala, brez obveznosti, brez zadržkov. Saj vem, da me bo minilo, a kaj ko tako paše, ko me kakšen opazi in potem si nagajav, saj veš tako malo zaljubljen.
Saj v bistvu ne potrebujem kakih nasvetov, že to mi ogromno pomaga, da sem to napisala.
Lepo se imejte vsi, nasmešek na usta in srečo v srce.
Bastet

Kaj pomlad, še kaj drugega :)))

In ti bi sedaj rada recept. Za kaj že? Aja rekla si ne potrebuješ nasvetov, samo da si napisala. A bi sploh rada rešitev ali bi rada da tako ostane?

Ne vem koliko si stara, ampak recimo, da te mečejo hormoni tudi zaradi mladosti. Koliko pa imamo časa, da se znorimo? Najprej pa se vprašajmo, kaj pa sploh želimo?

Naj ti povem, da vsem paše, če smo opaženi, če smo zanimivi in podobno. Tudi ko si poročen, ti paše da te kakšna osvaja. Važno pa je, da te na ženo ali moža ne veže to da si poročen, temveč to, da nekoga ljubiš. In si tega ne želiš zapraviti. Ti pa praviš, da ga ne ljubiš več, ampak si ne predstavljaš življenja brez njega. Nekateri si ne predstavljajo življenja brez drugega zaradi tega, ker so se nekoga navadili in ne zato ker bi bili od njega odvisni.

Tukaj ti dam lahko samo en življenski nasvet. Vedno se zavemo kaj smo imeli, ko to izgubimo.

Čar zaljubljenosti večinoma izgine, vendar če je bila zveza in zaljubljenost na zdravih preprostih temeljih, ljubezen ostane. Ni več toliko mravljincev, ampak zvečer greš najraje v posteljo svoje drage – dragega. Brez slabe vesti, se stisneš in zaspiš, ali pa tudi ne :))))

Večina si želi nekoga drugega zaradi ene lastnosti, ki jo pri svojem bljižnem , recimo, pogreša. Zaplete se v kaj več, ampak nihče se ne vpraša, ali ima ta nova oseba tudi vse tiste lastnosti, ki jih ima ta s katero sem? Na koncu ugotoviš, da je pa bil prejšnji bolj romantičen, ampak s tem je sex tako divji. Spet se vprašaš, ali ti tako divji sex pomeni razlog za zvezo celo življenje, ali res potrebujem samo to celo življenje? Kakor za koga.
Vendar vedno bodite najprej iskreni do sebe, kaj želimo in ali smo s tem zadovoljni. Jasno da nikoli nismo zadovoljni, ampak ali nam zadovoljuje osnovne naše potrebe. Če je razlog samo sex, naj povem, dobrega sexa se lahko naučimo, spremeniti moškega, da pripravi rogljiček in kavico vsako jutro v posteljo, se pravi v pretiranega romantika, zelo težko.

Na svetu je ogromno ljudi in nihče ni enak, tako kot smo vsi dobri, tako smo vsi tudi slabi. Če pa imamo za željo skupno, dolgo, srečno življenje, ga moramo začeti graditi od začetka. In ko iščemo pravo ljubezen, jo lahko najde samo brezpogojna ljubezen. Niti kanček drugega kot samo ljubezen. Četudi zaljubljenost izgine, ostane ljubezen. Največkrat pa se zmotimo že na začetku poti. Nekateri izbirajo, nekateri preiskušajo, nekateri uživajo, nekateri iščejo, nekateri delajo zaradi užitka, nekateri zaradi samopotrjevanja. Vendar samo pri nekaterih se naredi ljubezen. Tega pa z besedami ne moremo opisati.

Ljubezen je ali je pa ni. In pride vedno takrat ko najmanj pričakujemo.

In kaj naj sedej napišem tebi v recept? Upaš, da ga ne boš prevarala, se pravi da še ne veš, se pravi toliko časa ne, dokler ne pride boljši, pa veš kdo je boljši in zakaj?

Ljubezen je edina najbolj čista zadeva na tem svetu. Pa še nobeden je ni znal opisati, pa vsi jo kdaj pa kdaj imamo.

Ker preprosto je!

Primož

Se popolnoma strinjam s tabo v vsem in sem prijetno presenečena, ker na takšno razmišljanje pri moških ne naletim ravno pogosto.

Lep pozdrav.

na tako razmišljanje kot ga ima Primož se mogoče ne naleti pogosto tudi zato, ker ljudje, ki razmišlja(j)(m)o podobno kot Primož, sodi(m)o k ta “molčečni sorti” in s(m)o imeli med molkom priložnost dokopati se do tega v svojem srcu…

Draga Bastet (zanimivo ime)

Ljubezen ni custvo. Je predanost!

Vsekakor z meseci, leti zaljubljenost mine, ampak kam bi prisli z vsako – pomladnim zal- in odl-jubljanjem?

Vprasanje lahko nacne nesteto debat.
Smo ljudje promiskuitetna bitja ali del krdela? Je druzina celica? itd.

Ce je fant pravi bodi njegova.
Igrice? Dokler ni otrok si lahko kaj privoscis…saj ce fant zna je zena doma! 🙂

Kaj si bos ocitala na smrtni postelji?

lep pozdrav!
BM

Tudi mene daje ta pomlad, in to prav divje. Razganja do konca. Ampak se mi zdi, da je to zgolj posledica nekega problema v moji zvezi.

Ko so stvari doma štimale, mi na kraj pameti ni prislo kaksno flirtanje ipd. Zdaj, ko imava s punco problem (glej forum: kako pomemben je sex), pa prav paše odmik na vznemirljivo in neznano avanturistično polje. In pomlad je prav odličen izgovor za, kao, nedolžno koketiranje. Vzrok je v odnosu do partnerja in zadeva je, po moje, zelo resna.

zaljubljenosti ni več, praviš… kaj pa ljubezen, kot trajna kvaliteta? Je?

New Report

Close