Najdi forum

Pa nevem kje bi zacela… Stara sm 21 let imela sem resnega fanta 3leta.
Zdej sem skoraj 1 leto ze samska in ja sm se spet zaljubila, fant ki mi je usec je letal za mano kaksnje 2leti in pol nazaj (skoraj 2 leti meje hotel na vsak nacin dobiti) pa sem bila v zvezi in se pac nisem “zmenila” zan, bila sva v dobrih odnosih. Zdaj pa so se zadeve zapletle, ker ja sva imela pestro noč 😉 problem je v tem da me potej noci ni poklical ne pisal skratka nic… Pa sem ga malo povprašala in je hladen… Takoda nevem ali meje samo iskoristil? Ali semi mascuje ker ga prej nisem hotela?

Se opravicujem za pravopisne napake bahah

Oh, škoda.
Fant te je verjetno že zdavnaj prebolel, zdaj se mu je ponudila priložnost, oba sta bila najbrž za to pestro noč in je pograbil. Zakaj pa ne. Verjetno si ga ti poklicala?
Če je bil seks soglasen, potem te ni izkoristil in tudi ne gre za maščevanje, zakaj že? Saj mu nisi naredila nič hudega?
Ti se pa tudi iskreno vprašaj, ali gre res za zaljubljenost ali samo prikladnost, ker se pač poznata, letal je za tabo in si pomislila, da je v tem obdobju, ko se težko srečujemo in spoznavamo, pravzaprav idealna varianta.

JA Herotica ima prav. Morda del zgodbe manjka(kot vedno v zgodbah tukaj gor na portalu). Kdo je koga klical. ČE si ti njega, je on v preteklosti te že odpisal, saj te ni mogel dobiti. Zdaj pa če si ga kontaktirala, pa si je pač mislil, enkrat probava pa lahko , a to je pa tut vse. Po moje je že šel v to, da bo to le prvič in zadnjič in nič resnega, dvomim,da si se mu v tej noči zamerila z čim. Pač veš kako razmišlja detc- “dobit je nikoli nisem mogel in je tut zdaj ne morem ali ne smem imeti, enkrat probat jo pa enkrat bi bilo res dobro”.

New Report

Close