Najdi forum

Kako si naj predstavljam tak odnos

Pozdrav. Na kratko bom poskusila razlozit situacijo v kateri sem trenutno Stara sem 20fant, ki ga opisujem pa 23. Preko facebooka me je maja dodal fant. Nimam navade, da potrjujem nepoznane, ker s tem nikol nisem mela dobrih izkusenj. Neki mi je kliknilo, da ga naj dodam. Nekaj ur za tem mi je zacel pisati, pogovarjala sva se in ni se mi zdel napacen. Drugi dan sva padla v debato in me je povabil na pijaco. Cez nekaj dni sva se dobila na pijaci. Bilo je super. Pisala sva si se naprej, se dobivala. Po nekem casu sva ze imela debato o bivsih. Povedal mi je, da tezko zaupa, ker sta ga ze 2 bivsi prevarali in se se najmanj leto dni ne bo spustil v vezo, ker ne zaupa zenskam. Nisem imela nic proti, ker tudi sama nisem v stanju resne zveze. Dobivala sva se nekje 2x-3x na mesec, kaksen mesec tudi veckrat, kolikor je dopuscal cas. Pogovarjala sva se, kdaj poklicala. Nekih pretiranih custev si nisva izpovedovala, ceprav sma drug drugemu dala vedeti, da si v prihodnosti zeliva nadaljevati. Zdaj pa sem v dilemi. Kako naj vem da misli resno z mano? Ne piseva si vec tako pogosto. Sedaj sva se dobila po dobrem mesecu, ker je pac ta korona. Fant je izredno priden, doma si gradi hiso. Sprasuje me za nasvete, na nek nacin mi da vedeti, da si zeli graditi prihodnost. Zadnjic me je celo vprasal za nasvet glede fasade, izbrala sva skupaj. Ne vem, a sem samo jaz tako cudna da tako dvomim v to ali iz tega nic ne bo? Na zacetku sva se zmenila, da se ni cas za resno zvezo, glede na najine pretekle partnerje. Prosim za kaksen nasvet. Je bil kdo v podobni situaciji?

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Nevem, js iz tvojega opisovanja dobivam povsem nasproten občutek. Tip se mi sliši zelo resen in očitno si mu kar všeč, sploh če te je vprašal glede fasade, torej ceni tvoje mnenje. To da ti piše manj morda pomeni le, da je zaposlen in mu ne uspe toliko pisati, morda pa je dobil občutek da ti nisi zainteresirana in se podzavestno umika, da ti ne “teži”. Najbolj gotovo boš njegove namere izvedela če ga preprosto vprašaš.

Edini način je pogovor. Tako lahko tudi gradiš zvezo, če bi kdaj posledično nastala. Poveš mu, da ti je všeč, da bi pa sedaj rada kaj resnega in če si on tega že želi. Če ne boš vprašala, ne boš vedela.

Meni se bolj zdi, da sta zelo dobra prijatelja in kot prijateljico te je vprašal za nasvet glede fasade, ker se pač ženske na barve bolj spoznate.
Ne opazim karkoli romantičnega med vama iz tvojega pisanja.

ali pa ima še tri babe v igri da bo izbral hahahha

OMG! Prou ista situacija kot jst in moj…
Midva sma tko bla okol 4 leta, potem sem ga pa naravnost vprašala če bi hodu z mano.
Pa sva začela. In še zdej sma skup.

Res je da sem rabla neopislijivo količino poguma (you know, kohones 🙂 ) ampak lej, na konc sej veš kje si in se ne sprašuješ vsako noč predn greš spat.

Srečno 🙂

New Report

Close