Najdi forum

Pozdravljeni,mogoče boste rekli ,da sem malo prismukljen. V zvezi sva bila 12 let, od tega kar sva šla narazen je minilo 5 let, imama tudi hčerko staro 11 let. Ona ima še 1 polnoletnega otroka iz prejšnje zveze. Da sma šla narazen je bil povod varanje z njene strani,nezvestoba….Sedaj je v zvezi z nekom, ki ga poznam skoraj celo življenje-on je tudi bil povod ,da se je najina zveza končala. Sedaj pa je tudi noseča z njim. Čeprav ,vem ,da je že minilo toliko let od najine ljubezni pa mi nekako ni vseeno. Sploh ,da je z nekom ki ga poznam in povrh tega še noseča z njim. Torej bo imela 3 otroke in vsakega z drugim. Kako jo naj dokončno pozabim in zaživim na novo. Vmes od kar sem sam sem tud imel že kakšno punco vendar nič resnega. Star sem 38 let. Zanima me še kako bo prihod novega člana družine vplival na mojo hčerko. Njo imam čez vikende in kdaj čez teden ko mi to dopušča služba.

Vprašanje zakaj je nočeš pozabit, jo še ljubiš ali je samo to, da je ona šla dalje ti pa ne?
Očitno v vsakem primeru bo nujno da zaživiš na novo brez nje…hči bo prihod dojenčka pomoje kar lepo sprejela, sploh če je sprejela novega partnerja.
Jaz bi se na tvojem mestu fokusirala na sebe, tudi sama sem končala vezo, ker pač nisva za skupaj in ja 11 let je dolgo a gre, posvečam se sebi in otrokom in dalje novim ciljem na proti.
Saj bo, čas celi rane.

Nežna problem je glih tujaj da novega partnerja tamala ni sprejela

V oči mi je padlo predvsem to, ko praviš, da je nek moški bil povod za vajin razhod in njeno varanje. Ne, za varanje je odgovorna ona sama, povod pa je bil predvsem vajin odnos, ki ni bil zadovoljujoč za vaju ali pa vsaj zanjo ne. Ona je očitno želela od tebe pobegniti. Dobro je, da to sprejmeš. Ni nujno, da si to očitaš, lahko si kvečjemu priznaš, da si bil najboljša izvedba sebe v danem trenutku, ne pa najboljša možna. Iz tega se lahko kaj naučiš za naprej.
Občutek sem tudi dobil, da želiš bivšo nekako očrniti (ima tri otroke, vsakega z drugim moškim), kar res ni nekaj za pohvaliti se, vseeno pa njena dejanja se tebe več ne tičejo. Za tvoje dobro seveda. Po petih letih je še vedno čutiti tvojo zamero do nje. Ona je svobodna oseba in ne pripada nikomur, lahko počne kar želi in prej kot boš to sprejel, lažje ti bo.
Ni ravnala najbolj odgovorno, vendar je imela svoje razloge, ki niso pomembni.
12 let je precej dolga doba. Pozabil je ne boš nikoli, tega niti ne poskušaj, ker je to potrata energije. Bolj kot želiš nekaj nepozabnega pozabit, bolj na to misliš. Naj bo prisotna v tvojih mislih, ni problema, saj je bila del tretjine tvojega življenja. Le ne dovoli, da te spomini ovirajo na tvoji poti. Poskrbi zase, poskri za svojo hčerko in poskusi uživati v stvareh, v katerih si že prej ali nekoč ali pa najdi nove stvari. Ona naj ti ne bo izgovor za tvojo lenobo. Ko boš to naredil, te ne bo več kaj veliko brigalo za bivšo, ter to, kar počne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close