Najdi forum

Naredila sem ogromno napako. Zdaj me peče slaba vest in sploh nevem kaj naj naredim.
Uglavnem zgodba je sicer dolga in zelo zakomplicirana ampak dejstvo je da sem spala s simpatijo in fantom s katerim sicer nista skupaj ampak ze več mesecev “mutita”. S fantom se poznamo ze zelo dolgo saj smo bili sosolci ze v osnovni soli vendar se do pred kasnega leta nazaj ze vec let nismo videli nato sta se najprej spet srečala ona dva in nato se midva nekaj tedniv za tem nato sta se ona dva zapletla in Slucajno je naneslo da sva po skupnem večeru ko smo se druzili pri njemu doma in malo preveč spili in je ona zaradi slabosti odsla domov in nama so na dan privrela skrita custva in ja kar zgodilo se je. problem je da med tem ko je njega ze cisto minilo in sem mu ocitno vsec jaz je ona se vedno vec kot nora nanj.
Zdaj nevem vec kaj naj naredim fant mi je res usec vem da tudi on goji custva do mene ampak enostavno je nocem prizadeti in je izgubiti ampak pozira me slaba vest ampak vem da ce izve bi jo to zlomilo in dokončno koncalo najino prijateljstvo.

Počakaj, da se stvar ohladi. Če bo fant takrat še vedno aktualen, potem je nekaj na tem. V nasprotnem primeru pa itak ni vredno tega, da bi razbijala prijateljstvo …

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Kdo je pa pospremil prijateljico domov? Njena najboljša prijateljica očitno ne.
Upam, da ste še zelo mladi in se šele učite medsebojnih odnosov, za pohvalit pa tole ni ravno, ne zaradi prijateljice ne zaradi tebe same – mogoče bi morala tudi malo omejiti alkohol.

Kakšna škoda. Najboljša prijateljica? Enkrat boš ugotovila, da so najboljši prijatelji, ki stojijo ob tebi v dobrem in slabem, te osrečujejo in te oblikujejo v dobrega človeka, neprecenljivi zakladi. Ker zdaj zgleda, tega še ne veš. Nobeni hormonski izpadi niso vredni toliko, da vse to pokvariš. Ti si tista, ki ni dober prijatelj in si zaslužiš, da te peče vest. Če še nisi čisto pokvarjena, se boš potrudila, da se znebiš tega fanta, ki je prišel vmes. Najprej muti z njo, potem pa zabluzi s tabo. Res hočeš bit s kom takim ali pustit, da je s takim človekom tvoja najboljša prijateljica? Bodi no pametna.

Uhh.. Meni se je ravno ta pripetljaj zgodil, in takrat sem celo imela fanta (nic resnega sicer) in zgodilo se je, da smo se vsi napili in v danem trenutku, ko sva ostala sama, me je poljubil.. In sva se zmenila da ostane med nama.. Seveda je tudi mene pekla vest in takoj prvic ko sem se srecala z naj prijateljico in fantom, sem jima povedala kaj se je zgodilo.. Odziv je bil kakrsen je pac bil, ampak se je na koncu izkazalo, da je iz moje strani bilo zame zelo dobro dejstvo, da sem se poslusala. Ta prijateljica je po tihem bila vedno rahlo nevoscljiva kar se mene tice in fant s katerim sva se poljubila, sva ostala se nekaj let v zvezi.. Sicer se je tudi on izkazal za neresnega zenskarja, nama je pa bilo zelo lepo skupaj in zame je bil ena res velika sola.. Take tipe zdej voham na 100km..;) kolegica je pa cedalje imela njene izpade custvenih izsiljevanj, kljuh temu da je ona tudi imela kup grehov za sabo s katerimi se ni ravno soocala..

Poslusaj svoje srce in predvsem, bodi iskrena do sebe! In ko neves kaj narediti, postavi se pred ogledalo, poglej si v oci in najdi odgovor ki ga imas notri v sebi!

Ko si iskren do sebe lahko rastes.. Zavedaj pa se, da smo vsi samo ljudje.. 💕

Srecno!

Tudi mene je tako izdala dobra prijateljica,do smrti ne spregovorim več besede z njo in sovražim jo v dno duše!

New Report

Close