Najdi forum

Zanima me kako ste začeli z razmerji?
Je to normalno da danes moški postavljajo prvila da praktično nisi še v zvezi pa pričakuje da boš spala z njim pa sploh nista še resna?
Mene to zelo moti ker zato so sami neresni zlahka dobijo sex ženske.. vse se odvija v prid moškim. A se ženske sploh šer zavedate da ta pravila postavljajo oni in ne me?
Jaz ne moram biti zlahka intimna z nekom ki mu ne zasupam, ki me lahko le izkoristi in
niti nisva v zvezi. Meni so taki začetki čisto zgrešeni pa žal srečam bolj take moške. To niso moja pravila! Sicer tem zadevam se reče situationships, je s teboj dokler ma koristi čeprav uradno nista skupaj-kar jim dovoljuje da ima zravn še 100drugih.. A se ne dogaja danes veliko tega? Ta hookup culture sploh ni zame-i hate it. Kaj menite vi? Ste tudi tako-brez obveznosti- spoznavali svojega partnerja, spali z njim brez svojih zahtev itd? Kako so se odvijali pri vas začetki razmerja?

Preprosto pravilo: beži od ljudi, ki zahtevajo splone odnose, ne glede na to, koliko sta intimna. Kdor ni pripravljen počakat na to, da si ti pripravljena ne bo pripravljen počakat na nič, niti na to, da rodiš njegovega otroka.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Odnosi danes niso nic kaj drugacni kot pred casi, le poimenovanja oziroma izraze zanje malo spreminjajo, posodabljajo, da sem jim zdi bolj fency, nekaj posebnega. Se vedno pa se delijo samo na malo bolj in malo manj “resne”. Pravila pa postavljajo oboji, tudi ko jih ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

se zelo strinjam z vami-obup.

To so tipi, ki se bojijo odpreti srce in se čustveno predati eni ženski. V bistvu me zanima kako so si v svojih glavah razložili boleče dogodke tekom odraščanja(odnos z mamo, prva ljubezen oz stik s prvo žensko…), da so postali čustveno poškodovani.
Svoja pravila si seveda tudi oni lahko krojijo in so taka, da bodo na različne manipulativne načine poskušali žensko prepričat, da so tudi one narejene le za sex in da ne rabijo veze, ljubezni, pripadnosti, zvestobe itd(da je to le ženska zabloda))
Ti pa vedno poslušaj sebe in stoj za sabo. In če je to želja po partnerju in posledično tudi spolnost z njim, pač v manj nikdar ne pristajaj.
Če želiš več, ne pristajaj na manj. Enostavno tako. Tiste svoje drobtinice naj kar obdržijo.
Ne, mene noben tak tip nikdar ni in nikdar ne bo dobil v posteljo.
Pri meni je vse ali nič, obojestransko.

Midva sva kmalu zacela s spolnimi odnosi, ampak je bila tudi moja zelja – prehitro sem se zaljubila in mu vrjela (posledica neizkusenosti na tem podrocju) …nakoncu se je izkazalo da je bilo iz njegove strani ravno tako kot pravis – brez obveznosti 🙁

Nekak podobneha se mi je zgodilo… Pisala sem si z enim fantom, dobivala sva se in po 3 mesecih spala skupaj… Kaj je pol naredil? Kr naenkrat je spremenil svoje obnasanje, kot da se sploh vec ne poznama, kr skenslal me je… Na zacetku sem se res ful sekirala, kr sem bla tak naivna, da sem to pustila, ampak iz tega sem se naucila, da se bo mogo kateri koli fant kar precej dokazat, da me je vreden… Ne jebem vec sistem glede tega… No way… Ceprav je ze kar nekaj casa od tega, se se zdaj sekiram obcasno, kr vem kako grozno sem se po tem pocutila… Sicer so njegovi prijatelji moji sosolci, in prav vidim da se je po tem moj odnos do njih res zelo spremnil…. Nikoli vec nebo isto…

Punce, internet je velika past. Zato previdno. Nekateri moški so se specializirali za delovanje v internetu glede lovljenja sexa. Poustvarijo moškega skozi besede(laži, zavajanja, manipulacija), ki v njegovi reali seveda ne obstaja.

Če že nekoga spoznate preko interneta/dopisovanja, dajte to čimprej premaknit v realo, se dajte večkrat dobit z njim. No, saj boste že tu videle, da se zadeva v reali ne bo realizirala, če boste tako hitro rekle da se dobita(previdno če reče da živi v tujini, ker je lahko le še ena laž, da ima dovolj časa da vas besedno zavede), verjetno en zmenek(pa ne dajte nogic narazen), mogoče še drug zmenek(ne dajte nogic narazen, ker besede so pač le besede in kot take nič vredne), pol bo pa ali brez besed spizdil ali poustvaril prepir za izhod. Mogoče bo šel celo dalje in še kak zmenek sfural, a ne nasedite.
Če želite vezo, delujte v to smer in ne pristajajte na te situacijske odnose oz situacijske sexe.
Ne padite na manipulacijo, da je z vami nekaj narobe, ker ne želite spolnosti z nekom, ki se vam noče predat ampak le s partnerjem. Te bo itak dovolj znotraj veze, če si izberete moškega ki si ga želite v celoti, takega kot je in on vas.

Takih zgodb sem od žensk slišala malo morje. Pa jim vedno rečem- če hočete vezo z njim, počakajte s spolnostjo, da bosta šla v vezo, da bo torej obojestranska želja po partnerstvu in da se tudi realizira. Ker moški, ki si vezo z vami želi, vas menda ne bo prepustil enemu drugemu, ampak vas bo vzel za svojo. Moški ki ljubi, se preda ves.
Če vas noče, pol veš, da mu je le do sexa, ne pa do vas. Tako da je na vas, kaj boste dopustile.
Pa punce- preberite si kakšno knjigo o moških, ki so jih napisali moški. Iskreno vam pokažejo sprevržen del moškega sveta.

In koliko vas je v takih ‘situacijah’? ste ponosni nase? Jaz sigurno ne bi bla.

Bla bla bla..metanje odgovornosti na druge, v tem primeru moški spol.
Trol tema, ali zgolj bedno posploševanje.
Ugotovi zakaj TI privlačiš “take”, če se ti “domača naloga” non stop zaciklano ponavlja.
Niso VSI “taki”.

Skratka: ODRASTI, začni sebe spoznavat, potem boš SPOZNALA, zakaj je tako kot je, in kako bi bilo lahko drugače.

Bravo za tvoj beden odziv, kot vidiš iz besedila je take fante zapustila,
zakaj ene ženske mečete odgovornost da nekatera dekleta to doživijo na njih?! Ni
njihova krivda če so na take bizgece naletele! Btw tega je danes ogromno!

“Beden odziv” Lea39 je sicer res po nepotrebnem nesramen, a je smiseln. Ja, res je, da je take fante zapustila. Toda normalni fantje na tem svetu obstajajo v približno enakem odstotku. Torej se je prav, da se dixyy123 vpraša zakaj vedno naleti na “take”. Verjetno imajo lastnost, ki jo privlači. Kaj je ta lastnost in zakaj jo privlači? Kaj lahko naredi, da to spozna in spremeni?
Odgovori na tovrstna vprašanja ji lahko pomagajo, da se izvije iz začaranega kroga disfunkcionalnih partnerskih zvez.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Sama avtorica piše, da žal sreča bolj take moške.
Torej ravno take in ne tiste druge.
Le zakaj?
S tem, da KRIVI ves moški spol, ali posplošuje, da so VSI moški taki (bizgeci, kot praviš), ji ne bo absolutno nič pomagalo, da bo naslednjič srečala drugačne, tiste druge, ki niso bizgeci.
Krivit ves zunanji svet, za nekaj kar se TEBI ponavljajoče dogaja, še ne pomeni, da je s celotnim svetom nekaj narobe, ti pa si nedotakljiv, popoln.
Konec koncev, če bi bilo to res, zakaj bi sploh karkoli, kogarkoli iskala, spreminjala?

New Report

Close