Najdi forum

Naj tvegam in dam priložnost drugemu?

Pozdravljeni, sem v precej zmedeni situaciji.
Naj povem, da sva s sedanjim fantom skupaj cca. 6 let, nanj sem navezana, imam ga rada, karakterno mi zelo ustreza. Imava pa 2 težavi, ki nekako neprestano visita nad nama.
1. težava je zelo slab seks; vidim, da se trudi (še posebej takrat, ko mu potarnam, da nisem zadovoljna), a ne gre in ne gre. Vsega skupaj je konec v 5 minutah. Naj povem, da mi sami z njim še nikoli ni prišlo, medtem ko sama s sabo teh težav nimam. To imam nekako vedno v mislih in si res želim nekaj več… pač ne bi se rada pri 30/40ih ozrla nazaj in ugotovila, da celo življenje nisem imela niti enega dobrega seksa.
2. težava je ta, da sama zelo rada kam grem, on pa niti ne – tukaj je sicer zadnje čase opaziti napredek, saj mi vedno ugodi in me pelje kamorkoli želim, vendar vedno na mojo pobudo. Prav tako tudi ni pozoren, medtem ko sem sama zelo pozorna (pa ne pričakujem dragih daril, da ne bo pomote, že z eno čokoladico mi lahko da vedeti, da se je v trgovini recimo spomnil name…).
Kakorkoli, razen teh 2 težav je vse v najlepšem redu, ker se res super ujameva!

Je pa pred kratkim v moje življenje vstopil še nekdo, sicer 9 let starejši moški (samski), s katerim imava res ogromno skupnih stvari, uživam v pogovorih z njim, je razgledan, uspešen, meni noro privlačen, predvsem pa pozoren in izkušen. To, da imam fanta, sem zamolčala. Imava kar dosti seksualno naravnanih pogovorov, kar v realnosti sicer še nisva realizirala, saj sama nimam namena prevarati fanta. Res si želim seksa z njim, pa tudi če sploh ne pride do česar več, v smislu resne zveze…. vendar pa se sprašujem, ali je zaradi enega seksa res vredno tvegati moj odnos s sedanjim fantom? Strah me je, da bi to kasneje obžalovala…. po drugi strani pa vem, da bom obžalovala tudi to, da celo življenje ne bom deležna niti enega dobrega seksa.

Je imel kdo podobno situacijo oz. ima kak dober nasvet?

A ta 9 let starejši se ti zdi da je ok?.. SE vprašaš zakaj ne hodi z vrstnicami, zakaj raje zapeljuje mlade frklje in še to s sexom.. Je sploh zrel za svoja leta ali še en 30 letnik ki se bo igral do 40ga leta dokler mu ne zmanjka opcij? Premlada si še da bi se zavedala, kakšni ljudje hodijo po tem svetu:)

Seks v odnosu je pomemben.
Tarnanje ne bo dovolj, morala se bosta naučiti česa novega. Oba. Vzemita – oba – v roke kak priročnik, ki jih ne manjka, in berita skupaj, eksperimentirajta, dajajta si navodila, bodita odkrita o tem, kaj je komu všeč. Če je samega tehničnega dela konec v 5 minutah, imejta daljšo predigro, pomagajta si s pripomočki in tako dalje.
Zakaj se ti zdi, da bi ta starejši tip lahko bil odličen v postelji, ne vem. Ne obstaja namreč zanesljiva povezava med tem, kako se moški pogovarja o seksu in kaj je potem od njega v postelji.

Kar se tiče druge težave: zakaj bi ti moral že samo iz trgovine nekaj prinesti za darilo? Otroke presneto težko vzgojimo, da ne pričakujejo v trgovini vedno tudi kakega priboljška zase, ti ga pa zahtevaš? Veliko pomembnejše je to, kako pozoren je do tebe sicer. Tukaj tebi malo ego nagaja in zamenjuješ take banalnosti za izraze ljubezni, pa tega niti slučajno ne gre enačiti. To moraš razčistiti sama pri sebi in prerasti, ker mislim, da si že dovolj stara.

Zveza pomeni tudi prilagajanje oziroma g. Topovšek je to precej lepše opisal kot prestavljanje lastnih mej. Tvoj fant ni pohajač, pa si kdaj naredita poseben dan kar doma. On se z veseljem prilagodi tebi in spoštuje tvoje pobude, pa še ti spoštuj njega in vama pripravi drugačen dan doma. Kaj meniš?

se sploh zavedaš, kako obupano zveniš s tem svojim jamranjem?
S fantom nič ne štima, pa se ga bojiš pustiti, čeprav bi padla naravnost na drug organ (ne morem reči da na mehko postlano, prej na trdo).
A ste sedaj mlade ženske res tako obupane, da se držite vsake bilke upanja, pa če je še tako zanič? Ne študiraš, ne delaš, ne skrbiš za svojo samostojnost, ampak samo zato, da nekoga imaš, pa če je še tako slab?


Če ni izpolnjujočega sexa, potem ta veza ni zate. Tudi če pride otrok, bo kasneje še veliko bolj moteče, slab sex. Razidi se in si poišči kompatibilnega partnerja. V tem primeru ne podpiram varanja.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Kakorkoli, razen teh 2 težav je vse v najlepšem redu, ker se res super ujameva!

..”RAZEN TEH 2 TEŽAV”..se res super ujameta..
KJE?
V ČEM PA?

Če ne bi bilo tistih “6 let”, da sta že skupaj, bi ti še kaj napisala, tako pa..draga moja živiš v totalni in težki zablodi, da se vidva kjerkoli super ujameta.

Ugotovi, kakšen hud strah te drži, da si še vedno s tem človekom?

Pa ne gre samo za slab seks, ker 5 minut pravzaprav ni s od seksa, ampak navadno praznjenje, podobno kot opravljanje male in velike potrebe, saj veš, ko te fejst lulat in se končno lahko olajšaš..tako nekako je zanj 5min seks s tabo..

Gre tudi za to, da se mu ne da s tabo nikamor, mu je vseeno, kot tudi pri seksu, in za povrh še pozoren ni, kar zopet nakazuje, da se mu ne da sploh karkoli v povezavi s tabo.

Ne preživljati prostega časa, doživljati skupaj kaj novega, uživati v človeku, ne fizično (raziskovati skupaj drug drugega seksualno), ne psihično (majhne pozornosti), ne mentalno (skupna nova doživetja).

Če ga boš vprašala, zakaj je s tabo in bo odgovor; “ker te imam rad”, in boš na to vprašala; “zakaj me imaš rad”, odgovora ne bo.

A ne glede na to, kaj in kako je z njim (to je na njemu, da ugotovi, ti ne moreš namesto njega), je tvoja naloga, da predvsem ti sama ugotoviš, zakaj si toliko časa s človekom, ki mu očitno sploh ni do tebe, in edini minimalni interes, ki premore, je 5 minutno olajšanje…

New Report

Close