Najdi forum

V zakonu mi primanjkuje strasti

in to predstavlja veliko težavo . Mož ni strasten . Ne mislim da bi moral biti divji ampak kemije ni od nikoder , nič me ne vznemirja pred seksom .
Imela sem ljubimca in strast z njim . Ukvarjal se je z menoj zato sva se v postelji imela dobro . Dolgo nisem vedela zakaj sploh sem z ljubimcem, sedaj pa ko nisva več skupaj ( ljubimec je imel druge kvalitete slabe) vem , da sem bila z njim zato , ker se mi je posvetil in to pogrešam pri možu . Mož drugače karakterno zelo v redu le mal kemije mi manjka z njim .
Ne verjamem da jo bom kdaj dobila od njega , ker če vi to imel v sebi bi mi že to dal . Sem obsojena na večno hrepenenje po tem ???
Drugega si ne nameravam poiskati ljubimec se mi je pač zgodil ampak kaj ko ni bil zrel za nič drugega kot za v posteljo samo to pa me zopet ne bi dovolj zadovoljilo da bi bila srečna .
Kakšen nasvet mogoče ?

Hm…
Koliko pa ti narediš za malo več strasti?
Poskusi vzeti pobudo v svoje roke 😉

Kako pa si kaj ti strastna do njega? Če si morala skočit k ljubimcu, kaj preveč že ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Te na začetku veze ni motilo, da sta razlicna in nekompatibilna v sexu?


Spodbudi ga pokazi mu kaj bi ti rada,ce se sam nic ne zrajta.drugave bos skoz na istem pri sexu

New Report

Close