Najdi forum

Pozdravljeni,
naj vam povem mojo zgodbo.
Torej stara sem 20 in studiram.Z mano hodi na fakulteto tudi prijatelj.Veckrat mi je ze rekel da sem mu zelo vsec in da bi zame naredil vse,me nikoli pozabil,da sem najlepsa oseba kadar koli jo je videl.No ja moram priznati da mi je tudi on vsec.Imam njegovo telefonsko stevilko in se tudi obcasno dopisujeva.Nekaj casa nazaj mi je nehal pisat in me je seenal.Napisal mi je samo,da naj sva odkrita,ker nisva za skupi in da mu nisem vec vsec.Cisto nic mu nisem naredila.Ko pa smo bili skupaj na faksu pa kot da ni nic.Me je objemal itd.Ne dolgo nazaj mi je spet zacel pisat.Kar naprej mi posilja srcke in mi daje ljubkovalne vzdevke.Nimam nic proti samo a mi lahko nekdo pove,kaj naj si mislim o njemu.Je pa res da je zelo prijazen do mene in tudi jaz sem enaka do njega.Pa prosim brez kakrsnih zaljivk.

Hvala za vsak odgovor.

Mu mogoče ne vračaš naklonjenosti v taki meri kot bi si on zelel? Kot razumem bi te zelel za punco a si ga v nekem pomenu zavrnila ker v njem vidis le prijatelja? Si mu kdaj povedala da ti je všeč? Si želiš biti z njim ali le zelis prijatelja ki te objema in je zelo naklonjen do tebe?

Kaj si naj o njem misliš? Kaj pa tebi pravijo tvoja čustva oziroma tvoj občutek? To je najbolj pomembno. Saj ti njega doživljaš. Ni tako pomembno, kaj si o njemu mislijo drugi, ker ti drugi niso z njim in ne morejo vedet, kaj bi čutili na tvojem mestu. Pa tudi, če bi bili na tvojem mestu, imajo lahko povsem drug občutek, drugačno pot v življenju.
Da mu nisi nič naredila, je morda tvoj občutek. On očitno misli drugače. Take zadeve vprašaš njega “s čim sem te prizadela, užalila”, ali kaj podobnega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Lepo pozdravljena,

pomembno je kaj cutis in v kaksnem smislu…je to na prijateljski ravni…godi samo njegova pozornost ali gre za ljubezenska custva? Morda se je cutil uzaljenega, ker tega pri sebi nisi razjasnila in tako igrata nekaksno “vroce – hladno” igro…Bodi iskrena do sebe…in ko pri sebi najdes odgovor, tudi do njega.

Lep pozdrav in vse dobro;

New Report

Close