Najdi forum

Živjo!
Pišem, ker sem se znašel v situaciji, s katero ne vem kako se soočiti.

S punco sva skupaj dobri 2 leti. Prva prava ljubezen. Zdelo se mi je, da je ona tista prava, in njej prav tako. Imela sva se zelo rada, no jaz do nje še vedno čutim isto, ne vem pa, kaj čuti ona.
Pred dobrimi tremi tedni se je njeno vedenje spremenilo. Takoj sem vedel, da nekaj ne štima. Vendar je za to krivila slabo počutje, glavobol, … Nato pa mi sporoči, da je spoznala drugega, ter da se nagiba k temu, da najino zvezo zaključiva. Bilo mi je hudo.
Bil sem šokiran, saj kaj takega nisem pričakoval, sploh pa ne v tako hitro. Pogovorila sva se, pustila sva si nekaj dni za razmislek. Sam sem bil pripravljen zvezo nadaljevati, saj jo imam preveč rad. Tudi ona je spoznala, da je ravnala nepremišljeno, zato se mi je nadaljevanje zdelo smiselno.
Zadnje dni pa ponovno opažam, da je kar naprej slabe volje, pravi da se slabo počuti, … Ko jo karkoli vprašam pa sami izgovori. Kar naprej visi na telefonu in spet imam občutek, da se nekaj plete.
Enostavno ne vem kaj naj storim, težko bi jo zapustil, po drugi strani pa je take, kot je v zadnjem času ne mislim prenašati.

Hvala za nasvet in odgovor. Lp

Žal ti lahko smao to svetujem, da punca v resnici ne ve kaj bi rada, kaj je mela, bo ugotovila, šele ko bo to izgubila. Ampak takšno je pač življenje. Zato ti rpedlagam, da se sprijazniš, da tako kot si upal, ne bo nikoli več, že zaradi tega, ker se ne ve, kaj bi radi. Zato predlagam, da gresta oba svojo pot naprej, smao vrata za sabo je treba zapreti. Morda se še kdaj najdeta, ampak nikar ne silita, kajti življenje ima polno priložnosti in zanimivih stvareh, za oba.

Samo pogledata morata na okoli.

Bodi trden in se preprosto odloči in ji predlagaj, da tako ne gre. Da ji želiš veliko sreče in se posveti samemu sebi.

Boš videl, da bo še vse v redu.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

New Report

Close