Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje dojiti na eno ali obe hkrtai???

dojiti na eno ali obe hkrtai???

Imam dve meseci staro deklico, ki jo polno dojim. Pri vsakem podoju jo podojim le na eno dojko, ker imam mleka dovolj. Deklica veliko poje in se hrani na vsake 2 do 3 ure, kar pomeni, da vsako dojko stimuliram približno na 5 ur.(tudi ponoči) Po kilaži dobro napreduje in je pravi požerušček. Želim, da bi jo dojila vsaj do njenega prvega leta. TODA: včeraj mi je pediater svetoval, da jo pri vsakem podoju podojim na obe dojki, češ, da bom na ta način lahko gotovo dojila leto dni, sicer pa ne. Sedaj sem zmedena in ne vem, kaj storiti, saj v Ksenijini knjigi piše, da tiste, ki imamo močnejši izcejalni refleks, naj dojimo le na eno dojko pri vsakem obroku. PROSIM za vaše izkušnje in nasvet. HVALA in lp, Natalija.

Draga Natalija, na vprašanje sem vam odgovorila že spodaj. Ker je forum moderiran, potrebujem nekaj časa za odgovor, zato se vprašanje ne pojavi takoj ampak je nanj potrebno počakati kakšen dan ali dva.

New Report

Close