Najdi forum

mlecni vodi

Pozdravljeni,
Imam 1 mesec staro puncko, sem po cr, in tretji teden doma so se mi zamasili mlecni vodi v levi dojki. Slo je za vec debelih zamasenih zlwz vse od pazduhe do bradavice, v bradavicah pa polno vozlickov. Dobila sem antibiotike, izvajala masaze in obhladke, bila nazaj v porodnisnici…saj mi je komaj po 8 dnevih uspelo izcrpati 20ml mleka. Puncka je seveda zavracala dojko (tudi pred tem je veckrat protestirala in sem si po dojenju crpala mleko). Zdaj je dojka mehka, sem 12.dan po zastoju, a se vedno cutim zatrdline, ki ne izginejo, recimo od polovice dojke do bradavice. Mleka pritece le za kako kapljico. Ali to pomeni, da so vodi se zamaseni ali te zatrdline se nekaj casa ostanejo? Puncko pristavljam a se bolj crklja. Je mozno, da notri ni vec mleka? Na drugi dojki jo dojim, a poje premalo in ji dam tudi dodatek (pop. In zvecer). Sem pa ze paranoicna, ker imam obcutek, da se vozlicki delajo tudi v desni dojki? Bi si morala crpat? Mala pogosto zaspi gor, zjutraj je se pri volji, proti veceru pa razdrazena in neha sesati, se pa ne nasiti, zato ji dam flasko.
Hvala za odgovore, lep dan.

New Report

Close