Najdi forum

Stekleničke za vodo z okusom

Pred kratkim sem naletela na tele flaške za vodo z okusom pa me zanima, če jih kdo uporablja oziroma ima izkušnje z njimi?

Glede na to, da se bliža poletje in bo treba odvržti kakšen kilogramček 😀 se mi zdijo fajn za med telovadbo pa tut za v službo ker bi se tako lahko izognila vsem tem cukranim pijačam. Samo vodo piti cel dan se mi zdi malo pusto.

Imam Citrus in mi resnično pride prav, uporabljam ga pa non stop (fitnes, šola, sprehodi, itd.), sicer ne za hujšanje ampak sigurno ni slabo za ob kakšni pametni dieti glede na to, da piješ vitamine in pa vodo 🙂 vedno manj pijem sokove in podobno, ker ima vse ogromno sladkorja. Priporočam.

Kolk pa stane steklenička? Hvala.

hanolina: jst sm svoj Citrus Zinger kupila v Big Bangu in je bil 24,99 €. Drugače si pa lahko pogledaš tudi na njihovi strani: flaška Citrus Zinger, flaška Aqua Zinger.

V spletni trgovini so mal cenejše zgleda, ampak takrat ko sem jst kupovala še ni bilo te možnosti. Drugače pa za Aqua Zinger nevem, ker ga še nimam (verjetno ga bom v kratkem naročila), Citrus Zinger je pa meni osebno res uporaben, ker si doma naredim eno flaško, potem vzamem pa sabo še kakšno pomarančo ali limono extra in si naredim še enkrat, ko mi zmanjka.

Maycha: Imam AquaZinger in je odlična stvar. Običajno ga napravim prejšnji dan zvečer in ga pustim čez noč v hladilniku za več okusa. Če iščeš nekaj kar ti bo spremenilo način pitja tekočine so te stekleničke definitivno prave.

Lp

Ali so te stekleničke plastične?

Aqua je iz nerjavečega jekla, spodnji del je pa plastičen, ampak je tista BPA free plastika pa če se ne motim celo EA free. Citrus je pa cel iz plastike, isto ea in bpa free, če se ne motim. Za moje pojme je plastika celo bolje, ker to je res stvar, ki je veliko na udaru, je pa res da morajo biti vsaj bpa free.

OMG, spet neplačano samooglaševanje. Sramota, da se poslužujete takih neetičnih načinov pospeševanja prodaje.
In ne s temo BPA free forami, kdo še temu verjame?

http://steklenka.greenbee.si/zakaj-steklenka/plastenke-brez-bpa-ne-odpravljajo-tveganja-steklenicke-pac/

Joj, eni pa res samo čakajo da skočijo na nekoga. Kdo se poslužuje neplačanega samooglaševanja? hanolina je vprašala in jaz sem ji odgovorila.

Mandarina tree oprosti, ker sem odgovorila hanolini, bom naslednjič poizkušala podati manj podroben odgovor, torej le da ali ne, da ti bo po godu!

LOL mandarina zanimiva izbira vira 😉 izredno kredibilno 🙂

Spreminjaš temo, ki je prikrito oglaševanje.

To stran sem dala zato, ker imaš na tej strani link do študije, sem pa stoprocentna, da vsaj 85% ljudi ne bi razumelo bistva, če bi pripopala samo tistega, ki je omenjen v članku (brez slovenske strani torej).

PS. VSE stekleničke so meni trapaste, ko gledam to obsesijo z neprestanim hidriranjem mi je prav bolano. Kamorkoli prideš ljudje naenkrat pijuckajo iz flašk, kako neokusno. Grem na enourno predavanje in vsi privlečejo ven beležke, tablice ali lap tope in STEKLENIČKO.
Sama spijem sigurno 4 litre vode dnevno, pa mi ni treba opletati s stekleničkami, stari dobri kozarec, pa je.rešeno. Joj, kaki nekritični potrošniki smo včasih.

DiDi in ManjaM, hvala za mnenja in izkušnje. V ostalo debato se pa ne bom zapletela, moj namen je bil le vprašat, če kdo pozna in uporablja.

Jaz se vozim eno in pol v eno smer v službo. Kozarec mi v avtu ne pride prav. Začela se bo vročina, pač iščem nekaj, da bom lahko pila in bo kolker tolk OK (ne glih navadna plastenka)…oglaševanje gor ali dol, jaz drugače sploh ne bi vedela za tele flaše.
Sicer pa oglaševanje in potrošništvo…kupiš na koncu sam, sam presodiš, kaj potrebuješ in česa ne..tak da eno takole sporočilo ne bo delalo nekih klikov glavi.

Ne vem zakaj bi bila flaška modna muha, saj obstajajo že stoletja. Seveda je kozarec praktičen, vendar če se giblješ ali v avtu pa je flaška zagotovo bolj praktična. Je pa res, da so iz tega naredili cel business in do flaške zelo precenjene. Jaz ima tole flaško z difuzorjem, ki stane 6 EUR in sem zelo zadovoljen https://www.habeco.si/hrana-in-pijaca/hrana-in-pijaca/flaske-za-vodo/ricky-flaska-za-vodo-iz-tritana.html?pid=9169#.VzH_-oSLQdU

Ne Najdem nobene sveže teme o Flaškah, pa pišem kar tukaj.
Te flaške z prostorom za sadje me zanimajo.
Par kolegic ima tole flaško

FLAŠKA ZA VODO

Zanima me če ima kdo izkušnje kako to deluje.
Vem da kolegice jo hvalijo zato ker jo pač majo. 🙂
Rada bi pa neko nevtralno mnenje a je ql al ni.

New Report

Close