Najdi forum

Pozdravljene sem 163cm visoka teža 76kg,vem da imam vsaj 10 kg preveč vendar ne bi bilo tako hudo,če me ne bi moj dragi vsak dan opominjal kako sem debela,tako da v posteljo vedno odhajam z jokom in potem se še bolj predajam hrani.Prosila bi vas za nasvet in oporo pri hujšanju.Dodati pa moram,da se je tudi mož zredil za 14 kg ampak tega ne opazi.Hvala.

Zaradi manj kg se žaljivke tvojega moža ne bodo zmanjšale. Postavi se zase in zahtevaj spoštovanje.
Za uspešno hujšanje ti jaz priporočam 5 obrokov na dan (jedilnike najdeš na forumu) in veliko gibanja, ki ti bo dalo tudi prepotrebno samozavest.
Želim ti uspeha.

Draga moja,

Žal mi je da berem takšne poste. Jaz imam moža, ki je popolen v postavo- v mladosti je bil športnik, še sedaj je rekreativni športnik…. Jaz pa imam 90kg….

Moški so Alfa samci, ki morajo imeti vse pod kotrolo…takšna je narava in genski razvoj. Torej če smo ženske nabiralke in želimo prodreti v to Alfa območje nastane moški nasilen (tudi to vem, pišem iz izkušenj) Torej tvoja samopodoba se bo izboljšala tudi z kilažo, stran pa se umakni od moških del…. Če pa bo nasilen do tebe ti polagam na srce da ga prijavi.

Ne bodi žrtev, postavi se pokonci, če se žaljivke ne končajo mu nehaj prati kuhati….se bo imel vsaj ob kaj spotikati 🙂

Upam, da sem ti pomagala

Če rabiš partnerja za v fitnes ali ženski klepet sem ti na voljo vse to sem že dala skozi…..

K sreči me moj mož ni nikoli sekiral zaradi kil (pa sem jih imela in jih še imam nekaj več kot ti). Tu in tam mu je sicer v preteklosti ušla kakšna zbadljivka, a je bila mišljena v šali (kar pa ne pomeni, da me ni zabolelo). Nekako sem teh par zbadljivk preslišala, se nasmejala in jih čim prej pozabila. Sem pa bila letos ob začetku leta v hudi čustveni stiski, ki sem jo poleg vsega drugega povezala še s svojo baročno postavo. Takrat pa mi je mož rekel, da njemu moje kile niso bile nikoli v napoto in da sem mu všeč takšna, kakršna sem. Jaz se na pot hujšanja resnično nisem podala zaradi moža, ampak predvsem zaradi sebe, zaradi svojega zdravja in ne nazadnje zaradi svojega izgleda. In nasvet Yoico, da se postavi na lastne noge, je še kako na mestu. Z jokom ne boš dosegla nič, morda mož ravno to želi od tebe. Ne dopuščaj mu tega veselja! Ali pa misli, da ti tako pomaga, da ti da brco v rit, da se boš streznila in začela delati na sebi (čuk naj razume te moške!). Jaz (ki sem vsake toliko malo žleht) bi v omari izbrskala tiste hlače, ki so mu bile prav takrat, ko je imel najmanj kil. Pa naj jih obleče, če je tak mačo! Sicer tega ne bi pospremila z nobeno besedo, ker se moški potem začne preveč smiliti sam sebi in se čuti ogroženega, pa bo zanesljivo napadel s še bolj nizkimi udarci. Če je kolikor toliko inteligenten, mu bo takoj jasno, kaj mu hočeš s tem povedati.

Sicer pa predlagam, da začneš delati na sebi. Uredi si čustva, da ne boš imela dodatne želje po hrani, potem pa začni s 5 obroki na dan (če jih še nimaš), poskusi jesti OH v dopoldanskem času, popoldan pa beljakovinska živila, gibaj se, gibaj, gibaj. In pij dovolj vode ali nesladkanega čaja. Tako ne bodo kopnele samo kile, ampak se ti bo preoblikovala tudi postava. Lahko se vpišeš tudi v fitnes, če ti ustreza. In potem, ko boš izgubila kakih 5 ali 7 kil (ni potrebno, da si popolna) mu pokaži vetra: kupi si najbolj seksi cunjice, kar jih premorejo trgovine, ne vem, vadi trebušni ples, karkoli, samo da boš v tistem trenutku tako zapeljiva, da se ti ne bo mogel upreti. Čeprav boš še vedno imela kako kilo viška, mu boš zaprla sapo (in jezik) in mu bo žal za vse besede, ki jih je v preteklosti izrekel na račun tvoje postave. A nekaj te prosim: Ne zapusti se! Ne oblači se v brezoblična oblačila, ne pozabi na svoj izgled, pa čeprav ti še tako “dol visi”. Bodi zanj (in zase, za svojo samozavest) vedno urejena in ne dopusti, da te tvoj mož pohodi!

Zagotovo od ostalih uporabnic dobiš še več mnenj in nasvetov. Izberi tiste, ki so ti najbolj pisani na kožo. Vesele bomo, če boš z nami delila tvoj napredek, saj vse tukaj držimo pesti zate.

Lp

Draga moji kg,

žal ne morem biti prizanesljiva, ko berem tole. Oprosti, toda nima pravice uporabljati tebe in tvoja čustva za puncanje svojih čustvenih težav. Njegov problem, če ima majhnega lulčka, ne tvoj (ni mišljeno dobesedno, upam, da razumeš).

Nihče, prav nihče nima pravice spravljati se na koga drugega, še najmanj pa na svojo ženo in otroke. Če mu kaj ni všeč njegov problem. Moj predlog je rahlo bolj radikalen. Začni ga oponašati. Kritiziraj ga na isti način, z istim tonom, ob istih priložnostih.
Sicer je res, da lahko pobesni in te zapusti. In da moraš posledice prenesti sama. Odločitev ali boš dovolila in bila predpražnik ali ne, je tvoja.
Prav tako pa ali si želiš shujšati ali ne.

Moraš biti močna in odločna. In najprej pri sebi poštimati kaj si želiš (ne česa ne – to ni dovolj) in potem ukrepati. Pri vsem – pri zakonu, odnosu do sebe, svojih kg, itd… Ali imaš pogum prenesti posledice je druga stvar o kateri moraš premisliti.

Bodi močna in se ne pusti. Pa srečno.

Tvoj mož je izpod kritike, ampak…

jaz opažam, da moškim starost bolj prizanaša kot nam ženskam in to je KRIVIČNOOOO.

Oba z možem sva suha, vendar pred 13 leti sva oba imela lepa, čvrsta suha telesa… danes oba čez 35. Jaz po treh porodih s telovadbo 3X do 4X na teden, brez sladkarij, zdravo hrano vzdržujem težo telo, on? je, ko je lačen, tisto kar mu paše, rekreira se občasno in njegovo telo je manj uvelo kot moje.

Pa kje je tu pravica.grrrrrrrrrr

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Hvala vam vsem za spodbudne besede danes je moj prvi dan diete zdržala vse skupaj brez problema,kar debelo me je pogledal,ko zvečer nisem več jedla upam,da mi bo uspelo.Balonček citronček ženski klepet bi mi prav prišel,zdaj pa veselo na telovadbo.Vam javljam rezultate.
Če je katera za vam pustim svoj meil.

Moški, ah larifari 😉

MOJI KG, svetujem ti, da začneš delati na sebi in mu zavežeš jezik. Boš bolj samozavestna (neverjetno, kako šport in delo na sebi pripomore k ženski samozavesti) in seveda srečnejša. Edini, ki mu bo zvečer šlo na jok bo tvoj mož, ker bo trpel njegov ego!
Če želiš mi pusti email naslov, pa bova še kakšno rekli. Srečno!

Če ima katera voljo naj se javi [email protected]

Če vam partner piha na dušo in če vas to zaboli, pomeni da je nekaj resnice na tem, da vas partner pravzaprav vzpodbuja k hujšanju, če odmisliš svoj velikanski ego pri tem, ima dečko čisto prav, da te zbada, tako se boš vsaj prej lotila hujšanja, na koncu mu boš še kako hvaležna za to po domače rečeno ‘brco v rit’……..

Res, odmisli to kot žalitev in začni to jemati le kot vzpodbudo in ne bodi prizadeta, ker s tem ne misli nič hudega, očitno samo opaža kako tebe to dejansko moti in te samo preganja, da končno to tudi sama ugotoviš in začneš…

Pa uživaj pri tem!

Pozdravljena,

svetujem ti, da se primeš v roke in začeš jesti bolj zdravo ter začni gibati. Nekajkrat tedensko pojdi na kakšno rekreacijo, ali pa fitnes, tek itd.

Počasi boš daleč prišla, kmalu pa boš bolj vitka od može, takrat pa se bodo njegove besede obrnile v tvoj prid.

Mogoče bi bilo pa dobro, da se skupaj pomenita in skupaj začneta spreminjati jedilnik na bolj zdravega. S partnrjem je veliko lažje, ker se lahko med seboj spodbujata.

Sigurno bosta skupaj našla nekaj, kar vama bo obema všeč.

Lp, Mitja

če imaš 10 kg viška še nisi tako debela, da bi se to videlo že iz aviona (kot recimo pri meni) … zato mislim, da preden se ponovno zatečeš v jezero solza in se obtožuješ za kg… najprej postavi milega ti moškega na drugo stran mize in vztrajaj da ti pošteno pove, kaj ga tako moti na tebi, da moraš vsak dan jokati … in kaj si želi od tebe (in vajinega zakona) …
ker če so samo kg, boš to hitro rešila … če pa je v ozadju še kaj drugega, pa je čas, da tudi to razčistita …

vendar moraš tudi sama pri sebi razmisliti … ali ti mož pač pove, kaj ga moti – do česar ima pravico … ali te žali … če te žali, je potreben temeljit pogovor … če pa si samo ti pač užaljena stran, ker se je obregnil ob tvoje kg, boš pa morala na sebi dvojno delati …
ko bosta to razčistila, boš lažje našla motivacijo za hujšanje …

pa srečno 🙂

Ljuba duša, s katerega planeta pa si ti padla?
Pa kaj vse ene ne dobite ven iz par stavkov. Najmanj pretepa jo zaradi njenih kilogramov. Ja, to bo.

Pa še nasvet: če svojih kilogramov ne opazi, ga posligaj enkrat v gatah in na hladilnik zalepi dve njegovi sliki: BEFORE and AFTER varianto. Mogoče pa mu klikne. Nikoli ne veš.

planet gorze, več kot očitno je, da nisi imela nasileža v hiši, šališ se na račun nasilnega moškega? Si že kdaj skrivala modrice,…. si? Si se že prejokala in jokala in jokala…. si?

Še enkrat te vprašam: od kje si ti padla? Pa kdo je tukaj omenjal nasilneža in modrice?

Žal mi je, če se ti je to dogajalo, in ja….sem…..vendar ne od moža, ampak nihče tu ni pisal o tovrstnem nasilju.

Poišči si pomoč. Jaz sem si jo in ne vidim več v vseh ljudeh nevarnosti.

od kje sem padla…..torej sem za težko odboje kriva sama??? Hvala bogu je to mimo, in hvala bogu smo na forumu hujšajmo….ne bom se spuščala v debate. Verbalno naslje je tudi nasilje si to vedela?

ljubite se

Ja, ker si padla iz neke druge teme sem očitno.

Pogovarjali smo se o tem, da ji je mož rekel, da je debela. Iz kje si ti prišla do prijave na policiji, v primeru nasilja, jaz iz tega ne razberem. Torej si polna strahov in čim ti nekdo pokaže tamali prst, že vidiš gorjačo. In pumpaš s svojimi problemi misli ljudi, ki so samo malo predebeli.
In zdaj bo ta reva, ki je postavila uvodno vprašanje, samo čakala, da ji bo naslednjič, ko ji bo rekel da je debela, še nekaj po hrbtu padlo.

Nehaj igrati večno žrtev /torej sem za vse kriva sama/. Kriva si toliko, kolikor si to ravnanje dopuščala in koliko si ga tolerirala. vsak je odgovoren za svoje življenje. Vsaj v odrasli dobi. Včasih je težko, ni pa nemogoče.

Pozdravljene
Po dolgem času se vam spet malo oglasim,shujšala dobrih pet kg počutim se čudovito in moj dragi ne spusti več nobene,povabil me je celo na večerjo katero sem za par mesecev odložila moj namen je prit na 60 kg.Vsem lepa hvala za spodbudne besede in veselo naprej….

Čestitke.

New Report

Close