Najdi forum

Hujšanje s tableti

Pozdravljeni.

Sodelavka je prinesla iz Avstrije tablete Adipex retard, ki naj bi pomagale pri hujašanju.Sama je shujašala 10 kg v enem mesecu.
Menda tableti delujejo na živčni sistem in zmanjšujejo občutek lakote.. stranski učinki so različni od vrtoglavice, omotičnosti..
Kaj vi menite o teh tabletih? Jih lahko jemljem kak teden, da se mi želodec skrči ali mi odsvetujete.

Tablete vsebujejo fentermin, ki pa naj ne bi povzročal odvisnosti.

Lep pozdrav,
V.

Takšni in drugačni shujševalni pripravki so bili že nekajkrat tema tega foruma. Zlasti zdravila pa naj bi jemali zgolj pod nadzorom zdravnika. Pomembno je KAJ ŽELITE DOSEČI? Če je to težo izgubiti in izgubljeno tudi ohraniti boste morali spremeniti cel življenski slog. Drugače bo zdravilo zgolj kratkotrajna rešitev. Zdravila so zelo pomemben pripomoček, v nobenem primeru pa ne morejo nadomestiti celovitega pristopa k odpravljanju odvečnih kilogramov. Na naši spletni strani:

lahko na levi strani izbirate med množico člankov, ki obravnavajo vse vidike uspešnega uravnavanja telesne teže.

Sem stara 15 let. rada bi konkreten odgovor. ali lahko skujšam s pomočjo tabletov? že dober mesec jem samo zajterk in kosilo. nikoli se ne najem. in imam dober občutek, ampak jaz bi rada vse to pospešila.

Pri 15-letih resnično ni potrebe po raznih shujševalnih pripravkih. Zdravi obroki in veliko gibanja bo dovolj! Ne pozabite Gibanje je igra!

********************************* INŠTITUT ZA PREVENTIVNO MEDICINO Tržaška cesta 118, 1000 Ljubljana [email protected] www.zase.si

To, da ješ dvakrat na dan, ni najboljša odločitev.
Morda si že zasledila kje, da je dobro jesti večkrat na dan, a po malem. (Večinoma govorijo, da je dobro jesti 5x na dan).
V svoj proces hujšanja vključi gibanje in pa uravnoteženo prehrano. To je namreč edina dolgoročna rešitev za izgubo kilogramov.
Raje bodi pozorna na to, kdaj kaj ješ.
Na način, kot se ga sedaj lotevaš, boš sicer res nekaj časa izgubljala kilograme, a ne na račun izgubljanja maščobe, kot si najbrž sama želiš. Hkrati boš dosegla to, da boš upočasnila metabolizem, kar si ravno tako najbrž ne želiš.

Pozdravljeni, mene pa zanima, če se da dobiti v Sloveniji tablete Tensuate?
Kolegici, ki živi v Nemčiji jih je predpisal zdravnik in ji je zelo pomagalo. Se v Sloveniji, da to dobiti?

ne sem uprašau dhtarja pa ne.

ne sem uprašau dhtarja pa ne.
[/quote]

jst iz nemčije.

New Report

Close