Najdi forum

Punce da vam povem da sem ful nora na češnje, jagode, borovnice in marelice.

Sedaj pojem tudi po pol kile češenj na dan, pa me zanima če češnje redijo, ker drugače hujšam po montignacu?

češnje nikakor ne redijo,imajo veliko vode in ogromno vitaminov..,

ti jih kar veselo jej in uživaj

Po Montiju imajo češnje GI 22, torej: veselo na jelo! Jaz jih tudi ful pojem.

Bla bla bla

??
Oprosti Siga 91km/h, ampak ne razumem tvojega komentarja.

Lahko pojasniš?

Cvetka

Eh, Siga se je odločila, da bo, če bo le mogoče negativno vplivala na tale forum, zato je bolje, da jo ali ga ignoriramo…

pa, pa

-------------------------------------------------------------------------------------- In every life we have some truble, if you worry, you make it double, don't worry, be happy...

češnje so super, ampak notri je tudi veliko mesa od raznihi črvičkov:( meni so se tako zagravžale, pa čeprav sem bila nora na češnje, zdaj jih pa ne jem več, čeprav jih imam doma na tone.

Te čisto razumem…

Ker pa sama doma nimam češnje, jih lahko jem samo če jih kupim.
Te so pa itak toliko prešpricane s kemikalijami, da ni bojazni, da bi kakšno meso notri našla 🙂 – kar je v bistvu zelo žalostno so pa vsaj lepe.

Ravno danes sem si kupila češnje bio pridelave – tudi nobenega črvička !?!

Ja sam punce ne pretiravat,po češnjah te hitro prime na stran – driska,pol pa 10x na dan visiš na WC-ju in te že rit peče ;)))
Moja izkušnja prejšnji teden.Zdej jih rajš pojem samo kakšno pest.

Jaz pa sem v češnjah našla prvo stvar, ki mi res pomaga pri prebavi. Pojem jih veliko, da grem potem lahko normalno na WC. Pred tem sem bila pogosto zelo zaprta, tako da so češnje zame blagoslov. Škoda, da je njihova sezona tako kratka.

Pozdravljeni,
trikrat tedensko dostava svežih češenj v ljubljano in okolico na vaš domači naslov če koga zanima več informacij na tel. 051-331-709 ali [email protected] lp

New Report

Close