Najdi forum

S kg nisem imela nikoli težav. Velika sem 1,67, težka pa 65 kg. Sedaj jih je kar nekaj preveč. Odločila sem se izgubiti 5 kg. Nikamor se ne mudi, tamo do poletja, se pravi do konca junija želim priti na 60 kg. Ne vem pa v čem delam napako. Pijem samo vodo, mleko, čaj, vse z natrenom. Zjutraj pojem eno jabolko (6:30), ob 10:30 imam v službi malico – 2 polnozrnati štručki obe skupaj tehtata 110 g in navaden LCA jogurt. Tamo okrog 13 ure pojem še eno jabolko. Spijem nekje 0,5 l vode in 2 kavi z natrenom. Popoldne ob 15:30 imam kosilo, (izogibam se maščobi). Proti večeru še ponavadi kaj pojem in zgleda, da mi prav tisto škodi. Včasih kos črnega kruha, kumare in poli salamo (3-4 rezine), ali kepico sladoleda, ali spijem kapučino, ali kakšno palačinko. Nikoli pa ne jem po 19h uri. Spat grem ponavadi ob 23h.

Opravljam sedeče delo, rekreiram se z hojo po stopnicah (400 m stopnic) nato 3 km hoje. Vsak drugi dan delam vaje za noge, zadnjico in trebuh.

Zredila pa sem se, ko sem pričela z aerobiko. Zgleda, da sem takrat preveč jedla.

V čem je napaka?

Hvala

Verjetno ste do sedaj odgovor na prvi del že razbrali. Očitno vaš organizem zelo dobro (varčno) razpolaga z energijskim (kaloričnim) vnosom.
Zakaj ste se med aerobiko zredili bi težko odgovorila. Morda je res, da ste zaradi neprilagojene vadbe (pisane vam na kožo ali celo preveč intenzivne) porabljali glikogenske rezerve (sladkorje) kar je posledično vplivalo na na vaš apetit (večji), zato ste tudi več jedli. Za vadbo, ki traja eno uro ne potrebujete tekočinskih nadomestkov (razen vode)!

New Report

Close