Najdi forum

Bila sem ljubljena, bilo je lepo, imela sem motivacijo, njega, počutila sem se lepo in zadovoljno. Zdaj sem že nekaj let sama, imam 15 kg več. Novi in novi začetki hujšanja pa so moja stalnica. Migam dvakrat tedensko v fitnesu in včasih tečem ali hodim, a količine hrane so ogromne. Predvsem čokolada! Nimam motivacije…

Eneja1 pozdravljena,

predlagam da si zastavis cilje po korakih in jih seveda tudi izpolniš. V prvem tednu izloči iz prehrane ves sladkor (pijače, hrana), naslednji teden zamenjaj belo moko za rženo, pirino, polnozrnato….tretji teden urediš število obrokov na dan (5 obrokov na vsake 3 ure), četrti teden ne ješ več po 19 uri in tako naprej….

Če pa ne zmoreš sama pa se dogovori za sodelovanje z osebnim trenerjem in skupaj uredita prehrano in vadbo. Tovrstna sodelovanja imajo zelo dobre rezultate, veliko motivacije.

Ali pa se pridruži kakšni skupini za vadbo (več vrst skupinske vadbe), kjer bodo poskrbeli tudi za ureditev programa prehrane.

Vse se začne v glavi, z odločitvijo in to danes, ne jutri!!!

Sebastijan

Sebastijan Nemanič www.fitnes-trener.si

Hvala, Sebastijan!
Problem je, ker jaz vse to vem! Tudi s trenerjem sem že delala, pa se nisem držala diete. Me je skušal motivirat, pa ni in ni šlo.
Kot da mi ni dovolj, da bi se bolje počutila zgolj zaradi sebe … kot da rabim eno zunanjo spodbudo, ki bi mi res veliko pomenila….

Ja, verjetno si malo zaciklana …

Poišči v sebi tisto zdravo žensko trmo, ki ti je zagotovo že kdaj pomagala. Spomni se tega in kako si se odločila nekaj speljati. Najprej moraš to energijo najti v sebi, od zunaj te lahko samo še nekdo pahne tisti zadnji cm do cilja oz. do prave poti.

New Report

Close