Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Jojo efekt po loc.dieti;kera pot bi bla ok ?

Jojo efekt po loc.dieti;kera pot bi bla ok ?

ozdravljeni, sem brskala in brskala pa ne najdem točno tega kar iščem…

celo poletje sem bila na ločevalni dieti in shujšala 7 kg… ko sem septembra prišla na 64,7 in je blo konec 90 dni..sem pričela nazaj normalno jesti in zgodila se je itak katastrofa – dobila sem 5 kg nazaj… JOJO efekt sem si zrihtala..grozno Slika ..res da je bilo veliko veliko stresa in posledično manj energije, ampak da sem pa tolkk nazaj dobila pa verjet ne morem…

KAKŠEN način naj uberem, da bo način prehranjevanja deloval in ne bo jojo efekta?? Sedaj hodim nazaj na fitnes – no tudi tukaj ne vem katero pot ubrati ponovno,da bo ok – naj delam vaje za vse mišične skupine in za začetek 20 min cardia? Hodila bom 3-4 xteden..

LEPO VAS prosim, ker vem,da ste večinoma izkušeni na tem forumu a mi lahko en napiše kaj naj vse nabavim v trgovini in mi napiše jedilnik vsaj za en dan kako naj izgleda, da bom izgubljala kg.

Visoka sem 165 in imam trenutno 70 kg – Slika . problem so zadnjica, stegna in pa boki… sploh odkar sem že 8 mesecev skopz v pisarni in sedim praktično cel šiht :////

Al pa če kdo točno ve za kak link nj mi ga pripopa prosim….da je vsaj prbl. sestavljen jedilnik za tak primer kot sem jaz ali trening vadbe ..

NEIZMERNO SEM VAM HVALEŽNA ZA VSAKO POMOČ!!!

New Report

Close