Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Vadba in hujšanje po programu Formule popolne postave

Vadba in hujšanje po programu Formule popolne postave

Pozdravljeni!
Zanima me, če kdo izmed vas vadi po programu Formule popolne postave, Mihe Geršiča?
Čez poletje do pozne jeseni bi želela izgubiti pet kilogramov, ker imam BMI na zgornji meji normalne teže, bo šlo počasi in bi si želela imeti motivacijsko podporo (mislim na FB skupino Popolna postava).
tečem 4x tedensko vendar sem naporov navajena in bi se morala zadeve lotiti tako, da bi povečala delež mišic, nekaj časa sem se prehranjevala LCHF, pa za tek ta način prehrane ni ravno najboljši, ker se nisem mogla toliko adaptirati, da bi “tekla na maščobe” 🙂

Hvala za vaša mnenja in predloge kako bi se zadeve lotila?

Živijo,
sem uporabljala program dve leti, predvsem sem želela izboljšati kondicijo, k temu pa sem dobila še fit postavo. 5 kg v dveh mesecih je povsem realen cilj, tek pa je lahko cisto kontradiktoren. Zadeva namrec deluje na visokih intervalih in prehrani brez sladkorja, tek pa je nizko intervalen (domnevam, da ne uporabljaš visokointervalnih treningov). Saj to Mihalepo opiše svoj koncept.
lp

New Report

Close