Najdi forum

PONOVNO LP!

NEKAJ DNI NAZAJ,SEM VAS SPRASEVALA ALI OBSTAJA KAKSNA METODA ODSTRANJEVANJA PEG NA HRBTU.SVETOVALI STE MI NAJPREJ DERMATOLOGA,VENDAR MISLIM,DA SPET NE BO NIC OD TEGA(PREIZKUSENO),ZATO BI RADA NEKAJ VEC INFORMACIJ O TISTEM KAR STE MI ZADNJIC NAPISALI(ODSTRANJEVANJE Z LASERJEM),TER ZAKAJ NAJ BI TO BIL DOLGOTRAJEN POSTOPEK.NAJ OMENIM DA IMAM TE PEGE ZA KAR NEKAJ CASA,POLETI PA JIH NE DOBIM KAJ VELIKO.KOLIKOKRAT SE IZVAJA(TO Z LASERJEM),TER PO KOLIKEM CASU SO VIDNI REZULTATI?
ALI BI SE LAHKO NAROCILA PRI VAS?KDAJ(rada bi cimprej).PA KOLIKSNA JE CENA?PA SE TO-ALI MI SVETUJETE TA POSEG?
PROSIM ZA OPIS,PA NAJLEPSA HVALA!!!

Živijo

V ambulanto lahko pridete vsako sredo popoldan razen tiste med zimskimi počitnicami.
Ob pregledu vam bom lahko svetoval glede na vaše probleme. Za pregled se ni treba naročiti. Svetujem vam da pridete med pol 6 in 6 zvečer.

Učinek je viden po 14 dneh včasih tudi več ( do nekaj mesecev). Laserski žarek je velik v premeru 2 do 3mm frekvenca strelov je od enega do nekaj na sekudno. Če imate veliko peg traja kar nekaj časa , da jih vse osvetlimo.

Učinek je odvisen od količine in razporeditve pigmenta in od lasnosti kože; vsebnosti vode , debeline poroženele plasti, tena itd. Zato je včasih potrebno nekaj časa da najdemo primerne nastavitve laserja. 🙂

Lep pozdrav

Aleš

New Report

Close