Najdi forum

branje bolezni iz oči

Pozdravljeni!

Zanima me, kako se imenuje tisti zdravnik, ki lahko s pregledom zenice pove, kakšnim boleznim si nagnjen? Pri sebi sem namreč v očesu našla eno večjo rjavo liso, ki pa jo prej nisem nikoli opazila, zdaj bi se pa rada malo informirala. Lahko mi poveste tudi kakšno spletno stran, kjer bi kaj pisalo o tem.

Hvala.

Veda o tem je : iridiologija…torej zdravnik: iridiolog……mislim vsaj!

No pri nas v službi so pred 20 ali 25 leti hodili in brali iz oči, kakše bolezni nas bodo pestile. Meni niso zadeli, res da sem stara šele 42 let in me lahko vse to še čaka, ampak takrat je tisti možakar dejal, da me bo kar kmalu doletelo………(kaj je zanjga kmalu ne vem…..se mi pa zdi da 25 let je bolj daljnje kot bližnje).

To je dr. Kajumov
tel. o41-595-570

res fino, greš k dotičnemu dohtarju in evo ti diagnoze na dlani!! le zakaj se potem na medicinskih fakultetah toliko let mučijo in študirajo, se potem celo življenje dodatno izobražujejo, če pa obstajajo takile mojstri!

…. vprašanje, ki se postavlja tudi meni ob takih in podobnih stvareh. Ne rečem, da ne obstaja alternativna medicina, ampak tole mi je pa malo preveč, da bi lahko kar tako sprejela. Če bi hotel moj otrok študirat medicino, bi mu dejala, da je škoda deset let pustiti tam nekje za tako težak poklic, naj si raje pošišče enega takega “dobrega diagnostičarja” in naj ji ta pomaga do poklica !!!

Pozdravljena, maja_b ! Lepo te je uztreti med temi vrsticami !

marija (1)

sej teji “diagnostičarji”po vaše so tudi študirani,to je pač ena veja medicine,saj so zdravniki.

..potem pa še svizec čokolado zavije!!

zakaj jih potem ni v bolnicah, v zdravstvenih domovih??? zakaj so samo privat? zato da lahko iz naivnežev denar cufajo, evo zato.

marija(1), tudi tebi en lep pozdrav:-)))

Živjo, maja_b. Še vedno sem plaha, ampak enkrat bom šla tudi čez to in dobiš, kar ti še “dolgujem”. Imej lep vikend. Vesela sem, da si se spet pojavila tu gori. Kakor hitro ena “zmrzne”, nastane praznina in vrzel.

marija (1)

Dr. Kaumov ima pri nas nostrificirano diplomo iz medicine in je torej končal medicinsko fakulteto.

lp

Maja B,

ker nisi dovolj razledana ne veš, da v Sloveniji alternativna medicina ni priznana od države razen nekaj izjem, zato jih ni v bolnicah, zdravstvenih domovih,… Drugod po svetu pa so in so obravnavani isto kot “navadna” medicina. Pri nas se krešejo iskre med medicinci in in alternativci, prej ali slej pa bo tudi v Sloveniji morali priznati, sploh ko smo v Europi.

Aha, najbolj zanimivo je pa to, da “tapravi” medicinci ravno tako hodijo k alternativnim zdravilcem kot mi navadni ljudje, ko jim jo zdravje zagode. Le zakaj, če so sami takoooo študirani, toliko let, pa specializacije, pa ….
Le uradno jih pa ne bi priznali, za živo glavo ne! No ja, ne vseh, nekatere bi pa prav gotovo lahko.

Bravo Tjaša !!!!!!
Maji b pa ne želim, da bi kdaj potrebovala katerega od njih zase ali pa celo za svojega otroka, ko zataji splošna medicina!!!

Aja, pa še to. Kaj se ne govori zadnje čase, da doktorji v času dela v bolnicah in državnih ordinacijah niso dovolj storilni, sdo dolge čakalne vrste, pacviente odpravijo pa na hitro? Glej, glej, ko se pa popoldne prelevijo v čist taprave podjetnike, pa zmorejo vse! Denar je sveta vladar – tudi v medicini!
Maja_b, a si že doživela, da ti je doktor rekel, da prideš na vrsto čez 2 meseca, tebe je pa bolelo za znoret? In glej, čudež, če pa pristaneš na samoplačništvo, te bo pa rešil bolečine takoj! Škoda še kakih drugih besed!!

No, spletna stran…

LP!

Na srečo se lahko vsak sam odloči, ali bo šel k zdravniku ali k zdravilcu. Kar se zdravnikov tiče, so včasih res neuspešni, a nisem še doživela, da bi bili potem uspešni zdravilci. Vsaj ko gre za resne reči ne.

Je pa vse povezano z denarjem. Žal. Ali so zdravniki krivi, da v dveh urah dneva porabijo ves denar, ki ga je zavarovalnica sposobna dati za en teden? Če že kažete s prstom, kažite na prave krivce, ki se skrivajo čisto drugje!

Kateri zdravilec oz. alternativec pa zdravi zastonj, če smem vprašati? Plačaj, kolikor misliš, da je vredno, je lahko najdražje zdravljenje!

tega še nisem doživela (k sreči), vem pa, da obstaja. pa še kako. nekako še razumem, da ljudje samoplačniško hodijo k “tapravim” dohtarjem, da pa z denarjem podpirajo mazače, tega pač ne štekam. ne morem pomagat.

lepo prišparaj take izjave zase, ker me niti slučajno ne poznaš in iz tega sledi, da imaš še toliko manj pojma o moji razgledanosti, OKEJ???

A se lahko ti Maja,nehas vtikati in siriti tukaj svoj strip,ki GA imas vec kit kaca.Ce Te NE zanima se umakni in utihni.

New Report

Close