Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Splošna stomatologija lasersko zdravljenje zoba

lasersko zdravljenje zoba

Pozdravljeni!

Slišala sem in me zanima, da je menda sedaj nekaj novega in sicer lasersko zdravljenje zoba in tudi laserska “plomba” če sem prav napisala.

Prosila bi, če mi lahko opišete kako to zgleda!?! In po vsej verjetnosti je to samo v zasebnih zobnih ambulantah?

Najlepša hvala za odgovor!

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~

Pozdravljeni,

laserji se uporabljajo v zobozdravstvu že kar nekaj časa. Na našem tržišču žal ni prav dosti zobozdravnikov, ki bi vam nudili tovrstno oskrbo. Največ jih najdete med samoplačniškimi ponudniki, saj je stvar popolnoma samoplačniška. Z laserji je mogoče neboleče preparirati zobe in napraviti plombe, prav tako je z njimi mogoče opraviti celo vrsto kirurških in paradontoloških posegov.
Lahko se oglasite v naši ambulanti, saj vam ponujamo tovrstne storitve.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

Pozdravljeni!

Hvala na odgovoru. Zanima me še, če je pri vas dolga čakalna doba in če mi lahko prosim poveste koliko stane ta storitev!

Ta telefonska, ki jo imate navedeno, pomeni, da se na to kliče?

Hvala in lep dan želim!

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~

Pozdravljeni,

za odgovore na vaša vprašanja smo vam na voljo na tel. 040934000.

Srečno.

*** dr. dent. med. *** Zobna ordinacija Prenadent *** tel. 040 934 000 www.zobozdravstvo-prenadent.si *** www.informacija.net/zobna-ordinacija

New Report

Close