Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Forever living product

Default avatar

aloe

Pozdravljeni,

tudi jaz sem poslovni partner podjetja Forever Living product. Večino izdelkov za dekorativno kozmetiko, osebno nego (mila, lipsi, kreme, serumi, šamponi) sem zamenjala za alojine izdelke in rezultati na koži so opazni. Učinkoviti so tudi za dvig imunskega sistema tako pri odraslih kot otrocih. Seveda pa brez pitja alojinega gela ne gre.
Glede zgoraj napisanega se strinjam z vsemi dobro namernimi nasveti glede alojinih izdelkov. V smislu večje osveščenosti uporabe teh izdelkov za individualne namene imamo organizirane tedenske predstavitve o izdelkih v poslovnem prostoru podjetja v Mariboru. Predavajo zdravnik, fizioterapevt, vizažistka. Vabljeni vsi, ki že uporabljate te vrhunske izdelke kot tisti, kateri bi želeli kaj več izvedeti o njih. Predstavitve so brezplačne.
Lahko me kontaktirate na : [email protected].

Vse dobro z alojo....
Default avatar

soray

Pozdravljeni,

tudi jaz sem poslovni partner podjetja Forever Living product. Večino izdelkov za dekorativno kozmetiko, osebno nego (mila, lipsi, kreme, serumi, šamponi) sem zamenjala za alojine izdelke in rezultati na koži so opazni. Učinkoviti so tudi za dvig imunskega sistema tako pri odraslih kot otrocih. Seveda pa brez pitja alojinega gela ne gre.
Glede zgoraj napisanega se strinjam z vsemi dobro namernimi nasveti glede alojinih izdelkov. V smislu večje osveščenosti uporabe teh izdelkov za individualne namene imamo organizirane tedenske predstavitve o izdelkih v poslovnem prostoru podjetja v Mariboru. Predavajo zdravnik, fizioterapevt, vizažistka. Vabljeni vsi, ki že uporabljate te vrhunske izdelke kot tisti, kateri bi želeli kaj več izvedeti o njih. Predstavitve so brezplačne.
Lahko me kontaktirate na : [email protected].

Vse dobro z alojo....
Default avatar

nekdotam

joj, ker marketing za te izdelke...
Pa to ste vsi iz istega kroga
Default avatar

Forever

Če kdo potrebuje izdelke Forever, mi lahko javi na [email protected]. Nekaj časa še nudim tudi 15% popust ter odlično prezentacijo vsem, ki bi vas to zanimalo. Če koga zanima posel, je dobrodošel v uspešen in zadovoljen tim:)
Default avatar

Lunistar

Živjo!

Zanima me, če je shake veganski - brez mleka, jajc, želatine ipd. Poznam nekaj oseb, ki so navdušene nad izdelki, ampak tega mi pa nihče ne zna povedat. Vnaprej hvala za info! LP
Default avatar

Shiro

Ciao.

Zgoraj je napisanih veliko mailov, ampak so stari komentarji. Mene bolj zanima Aloe Vera Gelly - je kdo se aktiven pri temu podjetju?

Hvala, lep dan se naprej.
Default avatar

FLP član

Shiro je napisal/a:
Ciao.

Zgoraj je napisanih veliko mailov, ampak so stari komentarji. Mene bolj zanima Aloe Vera Gelly - je kdo se aktiven pri temu podjetju?

Hvala, lep dan se naprej.
Pozdrav,
Gelly je res super zadeva! Kar nekaj izdelkov smo pri nas doma preizkusili in jih sedaj uporabljamo. Če koga zanima, mi naj piše na: [email protected]
LP
Default avatar

Krof Tone

Vidim, da ste se spravili delat marketing na strani, ki je namenjena komentarjem uporabnikov
S tem ste uničili kredibilnost strani, kdo bo potem verjel da je karkoli res.
Želostno

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek