Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

Primark Lj

Default avatar

Kr nekaj

Tale Primark v Lj.me je pa kr razočaral.
Mogoče zato, ker sem slučajno bila v Londonu v Primarku, kjer je dosti večji in več izdelkov imajo.Eno nadstropje bi moralo biti samo za ženske....pa več kozmetičnih izdelkov!
Ne vem kako je v Gradcu.Je večja trgovina? Več izbire?
Default avatar

je več izbire

v Graz-u je bistveno več izbire ženski oblačil, drugače izbrane kolekcije, obutev za ženske imajo tudi skoraj vso v velikosti 42 in 35, pri nas ne..... SAmo ne hodi tja med vikendi, ker je polno Romunov in Bolgarov.

Meni je sicer OK pri nas, ker kupim samo določene stvari ( dolčeno spodnje bombažni perilo, pa včasih kak poseben športni kos za fitnes- je kar kvalitetno, iz izkušenj ). Ne hodim pa med vikendi pri nas, ker je polno tujcev, sedaj poleti pa sploh, ko so v počitniških migracijah ( Italijani, Madžari)..... Posledično so zaposlene tudi določene prodajalke za njih , ki govorijo samo italijansko in angleško, nič slovensko napirmer...
Default avatar

betkamaretka

Kr nekaj je napisal/a:
Tale Primark v Lj.me je pa kr razočaral.
Mogoče zato, ker sem slučajno bila v Londonu v Primarku, kjer je dosti večji in več izdelkov imajo.Eno nadstropje bi moralo biti samo za ženske....pa več kozmetičnih izdelkov!
Ne vem kako je v Gradcu.Je večja trgovina? Več izbire?
Mene je tudi Primark v Ljubljani zelo razočaral...bom še naprej hodila v Avstrijo

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek