Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost AMH preiskava

AMH preiskava

Pozdravljena dekleta!

Če ima katera za opraviti AMH preiskavo, imam sveže informacije in sicer sem bila v Trstu, v bolnici Burlo Garofolo. Preiskava stane 12,70 eur, rezultati so gotovi v 20ih delovnih dnevih. Lani je ista preiskava stala 34 eur, so jo pocenili! Je pa treba imeti s seboj vsaj nekje napisano od zdravnika,da potrebujete to preiskavo (al napotnica za kri, al kopijo kakega izvida,…jaz sem imela kar lastnoročno od zdravnika napisano na enem od izvidov od punkcije). Izvid se prevzame osebno (tudi v popoldanskem času) ali ga pošljejo na dom. Ne vem pa kako je z znanjem tujih jezikov, ampak mislim, da bi tudi v angleščini šlo, so prijazni! Vse se reši na okencu.Laboratorij se nahaja takoj levo (v pritličju) pri vhodu na bolnišnično področje.

INFO:
http://www.burlo.trieste.it/

naslov: I.R.C.C.S. materno infantile Burlo Garofolo,via dell’Istria, 65/1
34137 Trieste

Zdravo zanima me ce mogoce ves kdaj opravljajo odvzeme krvi? Imajo kak delovni cas?
Hvala

Zakaj bi hodil v Trst, če lahko tukaj samoplačniško opraviš test v AdriaLab-u na Parmovi. Vzamejo kri, jo pošljejo v KC Maribor in cca v roku tedna ali dveh prejmeš izvid. Cene se pa ne spomnim točno, nekje okoli 20-40 eur.

tukaj = Ljubljana 🙂

Ker se dlje casa caka na izvide, cebejse je v trstu, pa se mimgrede gres na izlet…
torej? Ve katera do katere ure dela laboratorij??

zdravo, mene tudi zanima tale preiskava v Trstu, ker cena v Adria Labu je 45 EUR….
lahko delaš preiskavo katerikoli dan ciklusa, ali je potrebno na določen dan?

ir1 prosim za odgovor, ker grem v soboto v shoping tam mimo…. 🙂

Pušenjak pravi, da se test za AMH lahko dela kadarkoli, vrednosti so neodvisne od ciklusa.

Anika26,glej par objav bolj gor,kjer sem napisala vse podrobno,od tistega datuma nisem vec ponavljala preiskave,ker je ze tako ali tako bil izvid porazen. Kri lahko daš katerikoli dan cikla. Mislim pa,da delajo od ponedeljka do petka. Izvid pošljejo tudi po pošti,par tednov traja.
Lp

Pozdravljeni,

kot sem razumel cenik preiskave hormonske slike:
– v Lj na Parmovi je preiskava med 40 in 50€ (izvidi ne vem)
– v Trstu (Burlo) je rekla če sem prav razumel 56€ (izvidi 2 tedna)
Tako da ne vem od kod podatek da je v Ljubljani dražje. Pri nas gre zato da smo bistveno bližje Trstu zato me je zanimalo kako je s tem.
Morda v primeru, da se meri samo AHM oz. samo en parameter, jaz govorim za komplet: FSH, LH, prolaktin, estradiol, AMH, TSH.
Če ima ko še kakšne zanimive aktualne informacije se priporočam.
Lp.

New Report

Close