Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Utrogestan – kje kupiti

Utrogestan – kje kupiti

Zanima me, kje se utrogestan lahko kupi (v tujini, predvidevam, da ga pri nas ni). Imam recept zanj.

dobiš ga v vsaki lekarni v Avstriji, ja sem ga vedno kupovala v centru v Celovcu…

lp

jaz ti ga lahko podarim, ostal mi je od neuspešnega postopka.
Napiši mail ali mobi, da se dogovoriva, če želiš.
LP,
inka

Tudi na Hrvaškem ga imajo. V Italiji pa Prometrium.

LP, Mica

Jaz ti lahko šenkam škatlo in pol! Mi je ostalo od zadnejga postopka. In še nekaj cajta ne grem v novega, poleg tega na GK to dobiš gratis. Pusti mail ali pa naslov in ti pošljem.

Sicer pa se Utrogestan dobi v Avstriji in baje tudi na Hrvaškem (v lekarnah).

Utrogestane že dve leti brez težav kupujem v mariborski lekarni poleg bolnice. Za vsak slučaj (če si od daleč) prej pokliči tja, da preveriš njihovo zalogo. Na ta način si prihraniš pot v tujino in tudi € 🙂

LP
Briar

Briar in vse ostale, najlepša hvala za informacije.
Ravno jutri gre mož službeno v Maribor, pa mu bom dala poleg recept.
Če ne bo nič, pa bom prosila za kakšno donacijo, ki ste mi jo dekleta nesebično ponudila.
Hvala lepa – zlate ste!

Zanima me, ali ima katera viška utrogestana? Potreboval bi ga kar precej, 7 škatljic, sem nareč precej na začetku. V Mariboru se ga več ne dobi.

Se ga trenutno ne dobi al….???? Dobrodošla info, ker ga bom tudi sama kmalu potrebovala!! Hvala

Sporočam glede nakupa Utrogestana. Tudi sama sem ga včeraj iskala in našla zalogo na Ptuju, Lekarna TOP-LEK tel. 02 7878480.

Srečno,

Punce,

če kateri pride prav, podarim 3 škatlice Utrogestana (dve polni + ena skoraj polna).

Lep pozdrav in srečno.

[email protected]

Punce, še ima katera Ultrogestan..jaz ga bom počasi potrebovala in glede na to da ga v Mbju ponavadi ni na zalogi bi ga bila prav vesela

Punce,

a se v Mariboru da se dobiti utrogestan? Ali je obvezan recept? Rabim ga za prijateljico iz Beograda ( 6 škatli po 100mg, ali pa 3 po 200mg).

hvala

imajo ga tudi v Kranju, v lekarni v centru.
lpp

Samo brez računa, tako da ne dobiš povrnjenega denarja z zavarovalnice, seveda je treba plačati z gotovino.

Če katera rabi Utrogestan ga imam jaz viška 3 škatle po 100 mg. Rok uporabe je 28.06.2013. Javite preko zasebnega sporočila.

Živjo, ali imaš še na razpolago utrogestan, jaz bi ga kupila. Prosim pokliči na tel. 031317131

Potrebovala bi Utrogestan če ga ima še katera na zalogi.

New Report

Close