Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Operativna laparoskopija

Operativna laparoskopija

Pozdravljeni. Malo sem brskala po spletu in nisem nikjer nasla odgovora za mojo tezavo. Naslednji teden imam poseg operativno laparoskopijo, kjer mi bodo odstranili maternicno pregrado ter pregledali prehodnost jajcnikov. Dobila sem kontracepcijske tablete Stediril, ki naj bi jih jemala do operacije. Zacela sem z jemanjem prvi dan menstruacijskega cikla. Ponavadi ciklus traja cca 4 dni. Danes je ze 7 dan in se zmeraj traja. Sicer je cel ciklus malo ‘cuden’, zelo blag. Dovolj je ce imam dnevne scitnike perila. Kljub temu da je cikel zelo blag, je precej bolec. Ponavadi moram vzeti protibolecinsko tableto prva dva dni, zdaj ne mine dan, da ne pojem vsaj 2 tableti. Do operacije je se en teden. Bolecino bom ze prenesla. Bojim pa se, da se menstruacija ne bo ustavila do takrat in da bi operacija zato odpadla. Tega si pa res ne zelim. Ali naj prosim ginekologinjo za druge kontracepcijske tablete, ki bi ustavile menstruacijo ali je to ob prvi uporabi le teh normalno? Ali lahko operijajo kljub reesss blagi krvavitvi?
Hvala za odgovor.

New Report

Close